Keystone logo
Empire College

Empire College

Empire College

Úvod

Vítejte na Empire College v Santa Rosa v Kalifornii

Empire College která byla založena v roce 1961, aby uspokojila potřeby pracovních sil v této oblasti, má více než 11 000 absolventů. Nachází se v Santa Rosa v Kalifornii, pouhou hodinu severně od oblasti zálivu San Francisco v srdci vinařské oblasti Sonoma County. Empire College uznávaná za inspirující občanskou angažovanost a dosahování smysluplných a měřitelných výsledků v komunitě, byla jmenována čestnou rolí prezidenta Obamy pro vysokoškolské komunitní služby v letech 2012–2015. Kromě toho byla správní rada Empire v roce 2015 uznána správní radou okresu Sonoma jako jeden z pěti příjemců ceny Jefferson Award.

Posláním Empire College je poskytnout studentům pozitivní a podpůrné vzdělávací prostředí, které podporuje sebeúctu a poskytuje jim příležitost uspět v kariéře podle jejich výběru.

Naše zaměřené praktické osnovy a vysokoškolské prostředí jsou zaměřeny na zaměstnatelnost studentů, čímž řeší naši další misi dodávat zaměstnavatelům kvalifikované absolventy, jejichž pracovní dovednosti a pracovní etika odpovídají průmyslovým požadavkům.

Vzdělání na Empire College znamená naučit se, co je zapotřebí, aby se to dostalo do reálného světa, a naučit se, co je třeba k úspěchu v kariéře.

Místa

  • Santa Rosa

    Cleveland Avenue,3035, 95403, Santa Rosa

    Programy

    Otázky