Keystone logo
Emirates College for Advanced Education

Emirates College for Advanced Education

Emirates College for Advanced Education

Úvod

Emirates College pro pokročilé vzdělávání (ECAP) je domovem na vyhrazený přípravě programu pro učitele a vývoj školní centrum. ECAP je Abu Dhabi Vláda vysokoškolské vzdělání institut spojen s Abu Dhabi školské rady (ADEC). Vysoká škola byla založena s cílem nabídnout pregraduální a postgraduální studijní programy, jakož i profesní rozvoj pro učitele v činné službě se závazkem hrají klíčovou roli při modernizaci školního vzdělávání ve Spojených arabských emirátech, a poskytuje vzdělávací výzkumná řešení k národu. Vysoká škola v současné době nabízí bakalářské studijní program a je význačný pro rozsáhlé cvičení a mentoring příležitosti pro své studenty. Médium výuky na ECAP je angličtina. ECAP rozšiřuje svůj bakalářský program zavádění nových postgraduální programy a rozšiřování svých výzkumných kapacit.

ECAP pokračuje v přípravě nové generace kvalifikovaných učitelů a vedoucích vzdělávání, aby INSPIRE, zmocnění a učit.

Poslání, vize a cíle

Vidění

ECAP bude world-class výzkum založený na kolegiu, jehož absolventi jsou uznávány jako transformační pedagogů ve školách SAE i mimo ni.

Mise

Vysoká škola připraví a neustále zlepšovat vynikající učitelé a další pedagogičtí vůdce, aby předal hospodářských a sociálních ambicí Abu Dhabi a SAE prostřednictvím studie založené na výzkumu.

institucionální Cíle

Reputace:

Rozvíjet pověst jako místo určení výběru pro vysoce dosažení studenty, kteří se chtějí stát učiteli v SAE a pro vysoce kvalifikovaných a zkušených národní a mezinárodní fakulty.

Student Zaměření:

Vytvoření studenta-střed prostředí, které podporuje excelenci ve výuce a učení, podporovaného akreditované world-class osnov a studentské učení prostředí.

Partnerství:

Vytvoření národní a mezinárodní možnosti partnerství, které zvyšují vzdělávací zkušenost studenta.

Výzkum:

Vytvoření a podporovat mezinárodně uznávaný a respektovaný kulturu výzkumu; demonstruje závazek stipendia, inovací a osvědčených postupů se zvláštním zaměřením na výuku a učení v dvojjazyčném kultuře.

Zapojení komunity:

Zapojit se zúčastněnými stranami a širší veřejností zajištění ECAP je váženým přispěvatelem, a účastník, život SAE.

Hodnocení:

Zavést Centre of Excellence pro posuzování v rámci ECAP, který stanoví jasná pravidla pro potenciální studenty, aby splňovaly ke studiu ve škole; Opatření pro dosažení studentům v celé emirátu; a tvoří základ licencí učitelů podpořen profesionální rozvojových programů.

Institucionální Účinnost:

Vytvoření závazek kolegia-široký, aby institucionální efektivity ve všech akademických a administrativních funkcí.

Místa

  • Abu Dhabi

    Emirates College for Advanced Education P.O Box 126662 , , Abu Dhabi

Otázky