Keystone logo
Emerson College MA in Public Relations
Emerson College

MA in Public Relations

Boston, Spojené státy americké

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 1 402 / per credit *

Smíšené

* additional fees may apply. Scholarships are available

Úvod

Historicky pojmenovaný první komunikační program ve Spojených státech, Emerson's Public Relations (MA) vás naučí analyzovat, komunikovat s a získat smysluplný náhled na komunity, kultury, instituce a životní styly a zároveň podporovat názory a hodnoty vašeho publika.

Získejte zkušenosti z reálného světa prováděním průzkumů veřejného mínění a organizačních auditů sociálních médií, formulováním plánů krizové komunikace, psaním projevů a vytvářením digitálního obsahu. Prozkoumáním způsobů, jakými mohou různé typy zasílání zpráv zaujmout a přesvědčit, opustíte program se souborem dovedností a strategickým náhledem, které jsou nutné k tomu, abyste byli přesvědčivým obhájcem lepších obchodních postupů, vylepšených zásad a sociální spravedlnosti.

Staňte se kreativní silou v oblasti komunikace s naším Public Relations (MA). Vytvářejte strategické plány zasílání zpráv a médií, ovládněte psaní řeči a formulujte plány krizové komunikace, které klientům pomohou udržet image jejich značky.

Nachází se v srdci centra Bostonu a setkáte se s průmyslovými odvětvími, jako je zdravotnictví, finance, vzdělávání, umění, tiskové agentury, komunitní organizace, neziskové organizace a další – což vám umožní prozkoumat odvětví, která vás zajímají, a zároveň zahájit svou kariéru jako Public Relations. profesionální.

Program highlights include:

  • No GRE requirements to apply
  • Možnost práce na plný i částečný úvazek
  • Kurzy jsou nabízeny ve večerních hodinách, aby vyhovovaly vašemu rozvrhu
  • Získejte až osm kreditů Advanced Standing za své profesionální pracovní zkušenosti; což vám umožní urychlit svůj čas k dokončení stupně tím, že použijete své pracovní znalosti na váš titul

Faculty

Emerson College se zavázala k vysoce kvalitnímu vzdělávání na dotek, které je možné díky naší zapálené a renomované fakultě.

Vaše ředitelka programu pro postgraduální studium, Linda Gallantová, bude sloužit jako váš primární fakultní poradce, který vás povede při výběru kurzu, abyste zajistili, že dosáhnete svých vzdělávacích cílů a splníte požadavky programu. Od svého programového ředitele budete také dostávat novinky o programu a oddělení spolu s případnými příležitostmi na akademické půdě i mimo ni, které by vás mohly zajímat.

Alumni

Pevně propojená komunita společnosti Emerson vám umožňuje budovat osobní vztahy se spolužáky, učiteli a naší globální sítí absolventů.

Naši absolventi pokračovali v práci pro společnosti jako:

  • Samuel Adams
  • Joslin Diabetes Center
  • Harvard Business School

Pokročilé požadavky na přijetí pro pracující profesionály

Kromě splnění našich standardních přijímacích požadavků budou pracující profesionálové, kteří se chtějí ucházet o pokročilé postavení, muset dokončit portfolio, které odráží jejich odborné zkušenosti ve třech oblastech dovedností: komunikace, management a znalosti.

You have two options to apply for advanced standing:

  • Submit your portfolio at the time of application. We will review your application for both admission and advanced standing placement at the time of application completion and you will receive both decisions at the same time.
  • Odešlete své portfolio řediteli programu pro absolventy do 30 dnů od prvního semestru. Jakmile se zaregistrujete, ředitel programu pro absolventy s vámi bude přímo spolupracovat.
  • Studenti, kterým bude uděleno pokročilé postavení, budou muset dokončit zbývajících 28–32 kreditů na Emerson College aby splnili požadavky na titul.

Vezměte prosím na vědomí, že pokročilý stálý kredit posouvá pozici studenta v rámci programu, ale kredity nejsou přenosné na jinou instituci.

Přijímací řízení

Osnovy

Stipendia a financování

Kariérní možnosti

Ohlasy studentů

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky