Keystone logo
Embry-Riddle Aeronautical University Asia

Embry-Riddle Aeronautical University Asia

Embry-Riddle Aeronautical University Asia

Úvod

Rozšiřování tradice excelence

Všechno to začalo v roce 1925 vytvořením společnosti Embry-Riddle Company na letišti Lunken v Cincinnati v Ohiu. Následující jaro pak společnost otevřela leteckou leteckou školu Embry-Riddle. To, co začalo jako jednoduchý plán pro výcvik pilotů leteckých společností, se v roce 1970 vyvinulo na důvěryhodnou univerzitu. V současné době provozuje Embry-Riddle Worldwide Campus celosvětově uznávaný vzdělávací systém, který využívá on-line a osobní výuku a síť vzdělávacích zařízení určených k podporovat pokrok studentů v USA, po celém světě a nyní v Singapuru.

Embry-Riddle Aeronautical University nabízí studijní programy prostřednictvím partnerství v Singapuru. Ve spojení s Singapurskou leteckou akademií (SAA) nabízí Embry-Riddle na částečný úvazek kombinované programy postgraduálního studia speciálně pro pracující profesionály. Naše nejnovější partnerství s ERC Institute umožňuje Embry-Riddle nabídnout studentům, kteří chtějí získat bakalářský titul na částečný úvazek a na plný úvazek, jak při práci, tak před vstupem na pracovní sílu. Partnerství s ERC Institute také umožňuje Embry-Riddle přivést mezinárodní studenty z okolního regionu do Singapuru, aby získali titul.

Díky partnerství s prestižní leteckou univerzitou Embry-Riddle Aeronautical University, nejstarší a největší univerzitou na světě specializující se na letectví a letectví, naše partnerství v Singapuru poskytují studentům stejné vzdělání, jaké byste získali v jednom z našich areálů v zámoří.

Prohlášení mise Embry-Riddle Asia:„Rozšířit příležitost Embry-Riddle Aeronautical University pro poskytování vysokoškolského vzdělávání a výzkumu v letectví a letectví v klíčových zemích asijsko-pacifického regionu“

Správa

Když se Embry-Riddle Aeronautical University rozhodla založit přítomnost v Asii, byl Singapur logickou volbou. Díky blízkým americkým vazbám a předškolnímu prostředí byl Singapur atraktivním místem pro náš první školní areál v Asii. Singapur je domovem rozmanité komunity pracovitých talentovaných jednotlivců, což je přesně to, co univerzita potřebuje, aby si udržela svůj závazek k excelenci ve vzdělávání. Správní úřady podporují poslání univerzity poskytováním komplexních služeb zúčastněným stranám univerzity a širší komunitě.

Embry-Riddle Aeronautical University, Asia Ltd.

Embry-Riddle Aeronautical University Asia Ltd. je stoprocentní dceřiná společnost Embry-Riddle Aeronautical University, Incorporated (ERAU, Inc.). Společnost je jménem společnosti ERAU Inc. řízena představenstvem, kterému předsedá kancléř celosvětového kampusu ERAU, a jmenovaní členové jak z ERAU Inc., tak z celosvětového kampusu, s vedoucím Asie, který je členem ex officio .

Posláním správní rady je zajistit, aby operace ERAU Asia byly v souladu s právními předpisy USA a Singapuru, udržovat akreditační standardy Jižní asociace vysokých škol a škol (SACS), příslušných místních orgánů a udržovat své podnikání v souladu se svými stanovami podle singapurského zákona o společnostech, CAP 50.

Vzdělávání za učebnu

Fakulta na Embry-Riddle Aeronautical University je více než pedagogů. Sdílejí vášeň pro letectví a kosmonautiku, která sahá daleko za učebnu. Mnoho z nich zastává během dne pozice na plný úvazek a sdílí s vámi své bohaté zkušenosti z reálného světa. Podporují partnerství s kolegy profesionály a globálními podniky, aby zůstali v obraze s nejnovějšími průmyslovými trendy a zajistili, aby učební plán vyhovoval potřebám zaměstnavatelů.

Mnoho fakult, které vyučují kurzy Embry-Riddle v Singapuru, je přivezeno ze Spojených států k výuce. Některé z našich fakult na plný úvazek ze Spojených států také žijí v Singapuru na dvouleté rotaci přes Singapur.

Členové fakulty, kteří pobývají v singapurské oblasti, mají stále stejné zázemí jako naše fakulty Spojených států, protože měli stejné vzdělání vysoké ráže a mají stejná pověření, protože strávili odpovídající čas učením, prací a bydlením ve Spojených státech.

Partnerství

Embry-Riddle Asia se těší, že má přítomnost v Singapuru, který se rychle stal globálním leteckým uzlem. Partnerstvím s regionálními univerzitami a klíčovými hráči při poskytování leteckého vzdělávání se Embry-Riddle snaží přispět k vybudování fondu talentů a pracovních sil potřebných pro katapultování singapurského leteckého a kosmického sektoru na novou úroveň. A prostřednictvím těchto partnerství vám můžeme poskytnout celosvětově uznávané vzdělání, aniž byste museli chodit do zahraničí. Ať už se účastníte našich smíšených doručovacích kurzů nebo studijních programů ve třídě, získáte stejný Embry-Riddle diplom získaný na kterémkoli z našich dalších světových nebo Spojených států.

Embry-Riddle Aeronautical University Asia","author_url":"","source":"Embry-Riddle Aeronautical University Asia"}" alt="133642_17979-20200327-105301-ERAU_17.jpg" />

133642_17979-20200327-105301-ERAU_17.jpg
Embry-Riddle Aeronautical University Asia / Embry-Riddle Aeronautical University Asia


Akreditace

Embry-Riddle Aeronautical University - včetně kampusu Daytona Beach, kampusu Prescott a celosvětového kampusu - je akreditována jižním sdružením vysokých škol a škol na vysokých školách, které uděluje tituly na úrovni přidružených, bakalářských, magisterských a doktorských. Obraťte se na Komisi pro vysoké školy v roce 1866 Southern Lane, Decatur, GA 30033-4097, nebo zavolejte na +1 404-679-4500, pokud máte dotazy ohledně akreditace Embry-Riddle Aeronautical University. Embry-Riddle Aeronautical University - Asia je součástí univerzitního kampusu Embry-Riddle Worldwide.

Embry-Riddle Aeronautical University má souhlas Jižní asociace vysokých škol a škol, jakož i příslušných místních úřadů k provádění studijních programů v Singapuru. Studenti v Asii absolvují stejnou kvalifikaci jako studenti z našich školních areálů ve Spojených státech.

Proč studovat v Singapuru?

Kromě toho, že je Singapur globálním leteckým uzlem, je Singapur jedním z nejvíce kosmopolitních měst na světě. Fascinující směsice kultur a životních stylů vytváří jedinečnou kvalitu života. Pro studenty Embry-Riddle je samotné město hlavní součástí jejich vzdělávací zkušenosti.

Díky ideální poloze v Singapuru je také skvělou základnou pro cestování po tomto regionu. K Číně, Vietnamu, Kambodži, Thajsku nebo Indii (abychom jmenovali alespoň některé) odtud jen několik krátkých letových hodin.

Místa

  • Singapore

    Bukit Timah Road,75 #02-01/02 Boon Siew Building, 229833, Singapore

Otázky