Keystone logo
Eastern Macedonia and Thrace Institute of Technology

Eastern Macedonia and Thrace Institute of Technology

Eastern Macedonia and Thrace Institute of Technology

Úvod

Vítejte v TEI Východní Makedonie a Thráku (ΤΕΙ ΑΜΘ)

TEI Východní Makedonie a Thrákie (ΤΕΙ ΑΜΘ) byla založena v roce 1976 pod názvem TEI Kavala. Současná podoba je výsledkem institucionálních reforem a změn. Nejprve otevřel jako Center for technické výchovy (Káča), jeden rok po Centra pro technickou přípravu (Katee) a v roce 1983 jako technologický Vzdělávacím institutu (TEI). Z roku 2001 Technologický vzdělávací institut (TEI) a od roku 2007 jako vysoké školy (HEI).

Zpočátku (1976-1983), Kate / Katee měl šest oddělení, dnes známé jako dávných departementů TEI. V roce 1985 založil první přílohu TEI v dramatu, kde se usadil na oddělení lesního hospodářství a přírodní řízení ochrany životního prostředí, ale který byl zahájen v roce 1986. Ve stejném roce založil a Business Administration, které se připojily k Ekonomika a řízení škol (GFS).

Během let 1999-2007 byly přidány další 4 oddělením TEI AMTH, známý jako pro rozšíření pracovišť. S provozem druhém odboru Drama, že krajinářské architektury (2003), byla založena a 3. Fakulta TEI AMTH pojmenovaný školu zemědělskou technologii (Steg).

V roce 2009 bylo založeno na třetí drama odbor, vinařství oddělení, které nepatří do Steg, ale funguje jako samostatný oddělení až institucionalizovat školu zemědělskou techniku ​​a technologie potravin a výživy, kde věda patří.

Současná budova TEI Východní Makedonie a Thrákie je kardioidní budova s ​​poli jedinečným výhledem na záliv Kavala. Jeho stavba začala v roce 1983 a nakonec se vzdal v roce 1995. Komplex (kampus) se rozkládá na ploše 132.000 m2 s krytem 36.000 m2, z nichž 11.000 m2 jsou učebny, 11.000 m2 dílny (TOL a opravy), 11,000 m2 jsou tři Koleje kapacita 450 lůžek a 3000 m2 jsou budova Knihovna.

ΤΕΙ ΑΜΘ provozováno šest samostatných postgraduální programy (PSP). S výjimkou nejnovějších kateder TEI Východní Makedonie a Thrákie, vinařství a krajinářské architektury, u kterých hrozí vydávání prezidentských dekretů (PD) všechny ostatní útvary své zákonné pracovních práv.

ΤΕΙ ΑΜΘ je v první desítce mezi 16 TEI a 28. mezi 82 univerzit a vysokých škol v zemi. Ve světovém žebříčku se nachází v první polovině (poloha 5264) 12000 nejlepších univerzit na světě. Měření (metodika) je v souladu s ukazateli Cybermetrics Lab, a to zejména těch, které souvisejí s výrobou a akademické publikace vědeckých poznatků.

Vzdělávací proces na ΤΕΙ ΑΜΘ prováděné členy pedagogické fakultě (permanentní), které jsou hierarchicky rozdělena do 4 tříd: a) Professor b) docent, c) Odborný asistent a d) asistent. Členové OP jsou podporovány ve své práci na základě vědeckých a laboratorní Associates (dočasné), z laboratorních techniků a administrátorů.

The ΤΕΙ ΑΜΘ dává obzvláště velký důraz na výzkum a inovace. Jejím cílem je zavést přísné postupy excelenci ve výzkumu na všech úrovních akademické fungování. Za tímto účelem TEI AMTH vydává dva časopisy v angličtině.

Důležitým institucionální nástroj, který spojuje akademické pracovníky výzkumu a inovací ΤΕΙ ΑΜΘ je Východní Makedonie a Thrákie technologické Research Center (TRC-AMG). Centrum bylo založeno v roce 2004 a je soukromým subjektem (soukromé subjekty), a působí v sedmi oblastech: a) Radiační b) paliva, c) z mramoru, d) nové produktové plánování, e) Marketing f) Počítačové a g) pro životní prostředí.

Místa

  • Greece Online

    St. Lucas, Kavala

Otázky