Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Elon University

Elon University

Elon University

Úvod

Elon je selektivní středně velká soukromá univerzita známá jako národní model angažovaného a zážitkového učení. Studenti úzce spolupracují s fakultou, která se věnuje vynikající výuce a stipendiu. Osnovy jsou založeny na tradičních svobodných uměních a vědách a jsou doplněny národně akreditovanými profesními a postgraduálními programy.

Před Elonem

Oblast Alamance County byla nejprve osídlena domorodými kmeny domorodých obyvatel Siouan, s tím, že v roce 1650 byly dominantní Occaneechi. Evropští průzkumníci byli v regionu na konci 16. století a první pozemkové tituly byly nárokovány anglicky. Stát Severní Karolína vlastnil majetek v této oblasti inspektorovi Hughovi Mulhollanovi v roce 1818. V roce 1889 několik majitelů a farmářů mlýna v Alamance County rozdalo nebo prodalo pozemky na místě nové vzdělávací instituce jménem Elon, aby nahradilo nedaleké Graham Vysoká škola.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Elon

    Campus Drive,50, 27244, Elon

    Otázky