Keystone logo
© Carrianna Field
El Centro de Estudios Económicos y Comerciales

El Centro de Estudios Económicos y Comerciales

El Centro de Estudios Económicos y Comerciales

Úvod

ICEX-CECO: Pokud jde o mezinárodní odbornou přípravu

Centrum pro hospodářské a obchodní studia, v současné době ICEX Španělsko export a investice, EPE, MP, byl vytvořen jako obchodní škole v roce 1976 jako nástroj odborné přípravy pro španělské hospodářské a obchodní administrativa a po celou dobu své dlouhé historie má měl mezi svými patrony, jako veřejné nadace, do různých ministerstev, jako je průmysl, energetika a cestovní ruch a hospodářství a konkurenceschopnost a dalšími subjekty, jako je Rada obchodních komor a ICEX.

Od ledna 2015 ICEX Španělsko Export a investice EPE, MP integrovaný Činnost Centra ekonomických a obchodních studií jako nový vzdělávací divizi (Což zahrnuje jak aktivity ICEX-Čečovi jako Unity Fellowship ICEX), čímž podporuje tvorbu lidského kapitálu pro internacionalizaci španělské ekonomiky a podporovat odbornou přípravu veřejné správy, manažery a manažery podniky, obchodní sdružení a jiné veřejné či soukromé subjekty, jakož i mladí lidé, kteří usilují, aby v budoucnu vyvinout povolání spojené s mezinárodní ekonomice.
Ostatní instituce, jako španělskou Agenturou pro mezinárodní spolupráci, ministerstvo zahraničních věcí, vysokých škol, podnikatelských sdružení, sdružení vývozců, konzultanti atd ... jsou v úzkém kontaktu s ICEX-Čečovi, spojené s dohodami o partnerství pro rozvoj aktivit a programů vzájemně prospěšných ,

Vzhledem k tomu, byl vytvořen svého vzniku více než 20.000 studentů a pokračuje i dnes kování profesionální lídry v ekonomické a obchodní řízení veřejného sektoru a podniky. Teprve v posledním roce, centrem dala více než 9000 hodin tréninku na více než 2000 studentů.

V průběhu těchto let, naši studenti internacionalizace programů jsou integrovány jako manažeři v nejaktivnějších španělských společností na mezinárodní úrovni. Mají také prošla našich učebnách zahraničních studentů, z více než 70 zemíchPředevším v rozvojových nebo nově nástupem globální ekonomiku, španělský zájem o sdílení zkušeností internacionalizace.

Přísnost a inovace

Programy ICEX-Čečovi se vyznačují akademické přísnostPro své inovativní a špičkové obsah, vždy přizpůsoben novým požadavkům odborné přípravy v dynamickém a měnícím se prostředí, jakož i prováděcí si nesmírně praktické a participativní metodiku, pomocí analýzy aktuálních případových studií a rozvoje studentů ve větších programů, projektů internacionalizace podniků.

Cílem ICEX-Čečovi není jen předávat znalosti, ale pomoci studentům rozvíjet své vlastní schopnosti.

Za tímto účelem, jeho učení Metoda je založena na efektivní kombinaci teorie a praxe, která pomáhá studentům při rozhodování ve svém profesním životě. Proces učení zahrnuje aktivní účast studentů, učení techniky, dovednosti a strategie, které budou později uplatní v jejich budoucích pozic.

Programy centrum se neustále rozšiřuje v různých oblastech, a to zejména v otázkách souvisejících s obchodní internacionalizaci a mezinárodní ekonomiky.

V důsledku toho se také rozšiřuje rozsah dodávek a hledal přístupu programů pro specifické potřeby firem a institucí, je třeba podrobně analyzovat poskytovat efektivní a osvědčené vzdělávací aktivity prostřednictvím přísného kontrolního systému jakosti.

Vysoce kvalifikovaní učitelé

Bezpochyby jedním z hlavních prostředků nadace je její schopnost, která zahrnuje mnoho z nejlepších manažerů a odborníků s výukou povolání a uplatnění jak v podnikatelském světě a hospodářské a obchodní správa.

ICEX-Čečo ředitele pro každý ze svých programů, a téměř 200 učitelé přidělen do různých kurzů a seminářů, všechny nejvyšší pedagogické kvalifikace. Jsou univerzitní profesoři, inženýři, manažeři a firemní bankovnictví, vyšší úředníci státní správy, psychologové, právníci, ekonomové, soudci, daňových poradců, konzultantů a odborníků v oblasti marketingu a mezinárodních financí, atd.

Na fakultě se připojí svůj profesní hodnoty uznávané osvědčené zkušenosti s výukou v Centru a dalších akademických fórech.

ICEX-CECO, on-line

ICEX-CECO má moderní virtuální kampus použit jako základ pro výuku v on-line a smíšené kurzy a jako podpora pro třídě kurzů.

On-line metotolodía of ICEX-CECO je založen na v těsné blízkosti výukového modelu studentaUmožňující kontinuální interakci mezi učitelem a každého studenta a žáci společně, posílení učení spolupracovat a usnadnit znalosti je postavena nejen z teoretických poznatků, ale interakci mezi studenty a vyučujícím expert.

E-learningové platformy používané ICEX-Čečovi a podporuje učení on-line je nejpoužívanější na světě: Moodle. S více než 2,5 milionu kurzy a 30 milionů uživatelů se používá v mnoha univerzitách, obchodních školách a firem denně a s vysokou mírou spokojenosti.

Místa

  • Madrid

    Avda. Cardenal Herrera Oria 378, Edificio A Acceso por Puerta de Alumnos, 28035, Madrid

Otázky