Keystone logo
© EIGSI
EIGSI La Rochelle – École d'Ingénieurs Généralistes

EIGSI La Rochelle – École d'Ingénieurs Généralistes

EIGSI La Rochelle – École d'Ingénieurs Généralistes

Úvod

EIGSI La Rochelle je všeobecná inženýrská škola po maturitě.

Škola nabízí vědeckou, humanitní přípravu, nese technické know-how a rozhodně se řídí CSR v jejích společenských, ekologických a ekonomických rozměrech.

EIGSI, založená v roce 1901 v Paříži, je jednou z nejstarších inženýrských škol ve Francii.

Úspěch studentů je jádrem našich misí

Úspěch studentů je hlavním cílem naší ambice. Na EIGSI jsou studenti inženýrství středem aktivní pedagogiky a plně se podílejí na budování svého profesionálního projektu s pomocí lektorských týmů během jejich personalizovaného kurzu.

Absolventi EIGSI uspějí ve všech profesních oblastech díky svému všestrannému profilu, který jim umožňuje mít osobní dovednosti požadované společnostmi, jako je agilita, naslouchání, vedení, kritické myšlení a komunikace, vztahová inteligence.

EIGSI La Rochelle: Vítězná volba

EIGSI La Rochelle, která je založena na pěti základních hodnotách, přikládá velký význam blízkosti se svými studenty inženýrství a jejich každodenní podpoře při studiu.

EIGSI skutečně vytvořilo inovativní systémy na podporu svých studentů během jejich studia. Jádrem tohoto systému jsou mezilidské vztahy, osobní rozvoj, zvládání stresu a otevřenost vůči ostatním. Na konci kurzu jsou tak studenti schopni činit informovaná profesní rozhodnutí etickým způsobem.

Volba EIGSI znamená výhodnou volbu. Tato výhoda je dána výjimečným studijním prostředím, kvalitou výuky a vzdělávacím projektem EIGSI. Tato výhoda je dána také školením, které podporuje studenta při budování jeho profesního projektu, a pracovním trhem, který hledá všeobecné inženýry vyškolené na EIGSI.

Škola se rezolutně obrátila k mezinárodní

EIGSI je přední mezinárodní škola. Škola se v tomto ohledu pravidelně umisťuje mezi nejlepšími strojírenskými školami ve Francii. EIGSI zejména nabízí 45 dvoustupňových kurzů po celém světě a ve své škole vyučuje osm jazyků (japonštinu, čínštinu, portugalštinu, italštinu, arabštinu, němčinu, španělštinu a angličtinu).

Otevřenost a zkušenost s interkulturalitou jsou na mezinárodním trhu práce vysoce ceněnými vlastnostmi.

Dny otevřených dveří

Objevte EIGSI 28. ledna a 4. března 2023

Místa

  • La Rochelle

    26 rue de Vaux de Foletier, 17041, La Rochelle

Programy

Otázky