Keystone logo
Educons Univerzitet Master of Security Manager
Educons Univerzitet

Master of Security Manager

Sremska Kamenica, Srbsko

Request duration

Request teaching languages

Request pace

Request application deadline

Oct 2023

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Moderní výzvy v životním prostředí a ve světě nevyhnutelně naznačují potřebu profilovat zaměstnance, kteří budou schopni předvídat a reagovat na různé bezpečnostní výzvy ve všech sférách moderního podnikání a společnosti. Bezpečnostní výzvy, rizika a hrozby se staly součástí každodenního života.

Obsah studijního programu umožňuje úspěšné řešení takových hrozeb. Získané znalosti poskytují absolventům práci na realizaci opatření a činností v oblasti civilní ochrany, ochrany životního prostředí, řízení lidských, materiálních a finančních zdrojů, podnikové bezpečnosti, humanitárních aktivit a mnoha dalších aktivit zaměřených na posílení bezpečnosti na každé hierarchické úrovni v Srbsku a na mezinárodní úrovni. komunity.

Realizací studijního programu získávají budoucí absolventi multidisciplinární znalosti nezbytné pro práci v rámci různých firemních organizací a společnosti jako celku, především porozumění a posuzování různých bezpečnostních výzev, čímž přispívají k úspěšným procesům řízení ve společnosti a dalších organizacích. Studijní program vzdělává studenty pro absolventa bezpečnostního manažera.

Cílem studijního programu základních akademických studií bezpečnostních studií je vychovat manažery bezpečnosti, kteří získají širokou škálu znalostí a dovedností v oblasti bezpečnostních věd, s možností neustálého zlepšování a akademického postupu. To mimo jiné zahrnuje rozvoj kreativních manažerských a bezpečnostních dovedností nezbytných při analýze různých problémů, schopnost kritického a analytického myšlení, rozvoj dovedností potřebných pro týmovou spolupráci, spolupráci, komunikaci a zvládnutí dovedností nezbytných pro produktivní profesionální práci .

O Škole

Otázky

Podobné kurzy