Keystone logo
Edith Cowan University Online

Edith Cowan University Online

Edith Cowan University Online

Úvod

Dokonalost ve vzdělávání na dosah ruky

Přizpůsobte se studiu svého života a dříve absolvujte naše flexibilní a dostupné zrychlené a 100% on-line postgraduální kurzy.

Vzdělávání, které obohacuje společnost

Univerzita Edith Cowan je mladá a progresivní univerzita se silnou pověstí vynikající kvality ve výuce. Za kvalitu výuky jsme byli hodnoceni 12 let v řadě maximálně pěti hvězdičkami.

Naše pověst kvality výuky a zkušeností studentů byla založena na produktivních vztazích, které máme s našimi studenty as průmyslem, vládou, komunitami a našimi absolventy; sdílení znalostí ve prospěch všech.

Od našich počátků v roce 1902 jako Claremont Teachers 'College jsme byli v čele vzdělávání učitelů více než 100 let. Byli jsme založeni jako univerzita v roce 1991, se studenty studujícími na akademické půdě, online a nyní v našem novém zrychleném studijním modelu - ECU Accelerated Online. Dnes máme více než 30 000 vysokoškolských a postgraduálních studentů a téměř 5 500 našich studentů studuje v určité kapacitě online.

Studenti a absolventi ECU patří k nejlepším na světě a mnoho z nich plní klíčové role v naší společnosti. Jejich vynikající úspěchy byly uznány v celé Austrálii i na mezinárodní úrovni prostřednictvím cen, grantů, stipendií a cen.

Naše dědictví a hodnoty

ECU je pojmenována po Edith Dircksey Cowanové, první ženě, která byla zvolena do australského parlamentu. Její život byl zasvěcen víře, že vzdělání je klíčem k růstu, změnám a zlepšení ve společnosti. To řídí náš záměr přeměnit životy a obohatit společnost prostřednictvím vzdělávání a výzkumu.

Vše, co děláme na ECU, je podloženo našimi hodnotami:

 • Integrita - je etický, čestný a spravedlivý
 • Respekt - s ohledem na názory a hodnoty ostatních
 • Racionální šetření - motivováno důkazy a argumenty
 • Osobní dokonalost - prokazování nejvyšších osobních a profesních standardů

Proč studovat na ECU

100% online

Naše kurzy jsou dodávány 100% online bez závazků na akademické půdě a jsou navrženy tak, aby byly přístupné a snadno použitelné, abyste mohli vyvážit studium se svým pracovním životem.

Zrychlený

Absolvujte a pokračujte ve své kariéře dříve, než tradiční možnosti studia na částečný úvazek.Kvalita výuky

Hodnocení 13 hvězdiček v rámci Průvodce dobrými univerzitami za kvalitu výuky 13 let v řadě - jediná veřejná univerzita v Austrálii, která dosáhla tak trvale vysoké podpory kvality výuky.

Studentské zkušenosti

Pět let po sobě byla hodnocena jako australská veřejná vysoká škola pro studentské zkušenosti (Indikátory kvality pro výuku a výuku, 2020).

Studentská podpora

Přijměte akademickou podporu a zpětnou vazbu od svých lektorů a od specializovaného studentského poradce pro úspěch, který vás podpoří všemi nekademickými studijními otázkami.

Staňte se specialistou

Využijte příležitost specializovat se ve své oblasti zájmu a stát se odborníkem ve svém oboru.


ECU Online

Studium online

Každý se učí jinak

Nalezení nejlepší studijní metody pro vás může chvíli trvat. Možná se naučíte efektivněji, pokud svou studii rozdělíte na kousky velikosti kousnutí, nikoli na dlouhé sezení. Svou studii můžete také naplánovat v časech, které jsou pro váš mozek nejlepší, ať už je to brzy ráno nebo večer.

Připravte se a plánujte

Plánování je nutností, zejména během náročných týdnů. Fyzický plánovač vám pomůže vidět vše na první pohled. Je užitečné zaregistrovat si základní zdroje a objednat si učebnice, webové zdroje a notebooky předem, abyste se ujistili, že jste před zahájením co nejpřipravenější. Pokud máte učebnice, objednejte je včas a najděte si čas na přihlášení do studijního prostředí před začátkem studijního období, abyste zjistili, jak všechno funguje.

Řekněte to svým přátelům a rodině

Informujte přátele a rodinu o vašem závazku ke studiu. Když jste ostatním řekli o svých cílech, mohou vám pomoci motivovat a pomůže vám také říci „ne“ příležitostné sociální angažovanosti, pokud je to nutné, dokončit hodnocení.

Vezměte si čas, když to potřebujete

Výzkum naznačuje, že pravidelné přestávky během studia by mohly být klíčem ke kreativitě a učení. Mít prostoje, když vyvažujete mnoho závazků, je důležité, protože vám může pomoci soustředit se při studiu. Ať už se jedná o procházku, chat s přítelem nebo nějaké cvičení, udělejte si čas, kdy můžete resetovat a dobít.

Oslovte svého poradce pro studentské úspěchy

Telefonicky nebo e-mailem můžete kontaktovat svého odborného poradce pro studentské úspěchy s otázkami nebo obavami. Pravidelný kontakt s vaším poradcem úspěchu vám může pomoci udržet si motivaci. Pokud budete mít někdy otázku, na kterou nemohou odpovědět, najdou nejlepší osobu, která vám pomůže. Pamatujte, že studium online neznamená studium samostatně.

Místa

 • Perth

  Perth, Austrálie

  • Mount Lawley

   Bradford Street,2, 6050, Mount Lawley

   • East Bunbury

    Robertson Drive,585, 6230, East Bunbury

    Otázky