Keystone logo
© BIMM University
Edinburgh Napier University

Edinburgh Napier University

Edinburgh Napier University

Úvod

Jsme hrdí na to, že jsme domovem tvůrců rozdílů – podnikavé a inovativní komunity, mezinárodně uznávané, s bezkonkurenční zkušeností studentů s učením.

S více než 300 pregraduálními a postgraduálními kurzy a téměř 20 000 studenty z více než 140 zemí, kteří studují na akademické půdě v Edinburghu, online a na partnerských univerzitách po celém světě, poskytujeme smysluplné vzdělávání a výzkum, který přináší změny pro rychle se měnící svět.

Jako instituce, která myslí dopředu, nabízíme výjimečné kariéry jak kolegům v rolích profesionálních služeb, tak akademikům provádějícím výzkum a vzdělávání na světové úrovni.

Podporujeme ambice, uznáváme úspěchy a podporujeme inovace u každého z našich zaměstnanců. Ať už je vaše role jakákoli, práce v Edinburgh Napier je nad rámec práce, je to budoucnost plná pokroku a odměn.

Skvělá lokalita

V Edinburghu máme tři kampusy, které nabízejí pokročilé vybavení pro učení, výuku a výzkum. Edinburgh Napier sídlí v ikonickém, prosperujícím městě a úžasné, ambiciózní, pokrokově smýšlející zemi a je skvělým místem pro život, práci a studium.Akademická a výzkumná dokonalost Edinburgh Napier zahrnuje pět škol s mezinárodním zaměřením, z nichž každá se zavázala rozvíjet naši akademickou reputaci, poskytovat vynikající personalizovanou studentskou zkušenost a budovat inovace, podnikání a občanství.

Hodnoty a strategie

„Naše vize je přesvědčivá – být podnikavou a inovativní komunitou, mezinárodně uznávanou, s bezkonkurenční zkušeností studentů s učením.“
Profesorka Andrea Nolan, ředitelka a prorektorka

Udržitelnost životního prostředí

Univerzita Edinburgh Napier byla jmenována nejlepší univerzitou ve Skotsku pro udržitelnost životního prostředí a etiku organizací People and Planet University League 2021 & 2022. Zjistěte, co děláme pro dosažení čisté nuly uhlíku v našich provozech do roku 2030.

Naše historie

Nyní jsme domovem pro více než 19 500 studentů z více než 140 zemí a poprvé jsme v roce 1964 přivítali 800 studentů na Technické vysoké škole Napier. Náš příběh však sahá až do doby Johna Napiera, skvělého matematika a filozofa 16. století, od něhož jsme převzali své jméno. .

Vlastnosti kampusu

V Edinburghu máme tři kampusy, které nabízejí nejmodernější zařízení pro výuku a výzkum. Všechny jsou snadno dostupné veřejnou dopravou a jsou domovem různorodých, mezinárodních, spolupracujících komunit.

kampus Craiglockhart

V kampusu Craiglockhart, kde sídlí Business School, se mísí staré a nové. Zařízení se nachází v atraktivním areálu s výhledem na Edinburgh a zahrnuje přednáškové sály s 200 a 400 místy a jazykové a multimediální laboratoře.

kampus Merchiston

Studenti inženýrství a zastavěného prostředí, výpočetní techniky a kreativních průmyslů sídlí v Merchistonu. Najdete zde Jack Kilby Computing Centre, Edinburgh Napier Students' Association, laboratoř počítačových her, redakci, televizní, rozhlasová a fotografická studia a zvukotěsná standardní hudební studia.

Kampus Sighthill

Náš kampus Sighthill slouží více než 5 000 studentům a zaměstnancům School of Applied Sciences a School of Health & Social Care. Mezi zařízení patří nemocniční oddělení, souprava klinických dovedností, sportovní vědecké laboratoře a naše sportovní centrum [EN]GAGE.

[EN]GAGE

[EN]GAGE je naše nejmodernější sportovní zařízení, otevřené pro každého. Díky tělocvičně, sportovní hale k pronájmu a fitness lekcím ve všech našich areálech poskytujeme fitness zážitek, který je svěží, povzbuzující a zábavný.

Screen Academy Scotland

Screen Academy Scotland je výsledkem spolupráce mezi Edinburgh Napier University a Edinburgh College of Art. Poskytuje kompletní produkční a postprodukční zázemí včetně promítacích místností, sad Avid Media Composer, sad Pro Tool, dabingové sady a moderního kamerového vybavení.

Pronájem místa

Naše areály jsou k dispozici pro svatby, setkání a firemní akce. Nabízíme také letní ubytování a přístup ke specializovanému standardnímu vybavení.

Knihovny a sbírky dědictví

Naše tři knihovny poskytují miliony online zdrojů, stejně jako knihy a pohodlná místa ke studiu – s počítači, notebooky k zapůjčení a nepřetržitým přístupem. Naše výjimečné sbírky dědictví zkoumají, vysvětlují a zapojují se do kulturní historie Edinburghu i mimo něj.

  Vízové požadavky

  Pokud přijíždíte studovat na Edinburgh Napier University ze zemí mimo Evropskou unii (EU), Evropský hospodářský prostor (EHP) nebo Švýcarsko, obvykle budete potřebovat vízum. Obraťte se na radu ohledně vízového procesu nebo podpory v rámci programu, když jste studentem.

  Stipendia a financování

  Na podporu vašeho studia na Edinburgh Napier University máme k dispozici řadu stipendií, stipendií a grantů. V závislosti na kritériích způsobilosti konkrétní ceny mohou financovat životní náklady, výdaje na péči o děti, školné nebo konkrétní projekt, který je prospěšný pro váš akademický a osobní rozvoj.

  Současný student?

  Současní studenti mají přístup k řadě podpory, od Skotské rady pro financování, univerzitního financování a filantropických dárců.

  Žebříčky

  Edinburgh Napier je moderní univerzitou č. 1 ve Skotsku (THE World University Rankings 2024). Čtyři roky po sobě jsme byli zvoleni univerzitou #1 v Edinburghu pro celkovou spokojenost studentů (NSS 2020, 2021, 2022 a 2023) a jsme nejlepší skotskou moderní univerzitou pro výzkumnou sílu a výzkumný dopad (REF 2021). Jsme také 5 nejlepších moderních univerzit ve Spojeném království z hlediska kariérních vyhlídek (Guardian University Guide 2024).

  Why study at Edinburgh Napier University</p>

  Jsme ambiciózní, inovativní a inkluzivní univerzita se sídlem v pulzujícím hlavním městě Skotska. Všechny naše kurzy jsou navrženy ve spolupráci s obchodem a průmyslem, aby vám poskytly akademické a praktické dovednosti k úspěchu.

  • Jsme univerzitou číslo jedna v Edinburghu pro spokojenost studentů
  • Jsme první desítkou moderních univerzit ve Spojeném království v Times/Sunday Times Good University Guide
  • Jsme řazeni mezi moderní univerzity ve Velké Británii číslo jedna pro informatiku, kriminologii, angličtinu a ošetřovatelství (ST GUG 2023)
  • Jsme v pěti nejlepších britských moderních univerzitách pro: komunikační a mediální studia, drama, tanec a kinematografii. Také pro informační systémy a management, právo a strojírenství
  • The Guardian University Guide nám také poskytuje pět nejlepších ve Spojeném království pro filmovou produkci, fotografii a žurnalistiku (GUG 2023)
  • Jsme mezinárodně uznávaní: v mezinárodním žebříčku univerzit QS Stars 2019 byla oficiálně uznána kvalita naší výuky, internacionalizace a zaměstnatelnost, přičemž univerzita získala pět hvězdiček v každé kategorii a čtyři hvězdičky celkově.
  • V roce 2015 jsme byli oceněni cenou Queen's Anniversary Prize za naši mezinárodně uznávanou práci v oblasti dřevařského inženýrství, udržitelné výstavby a vědy o dřevě. Jedná se o nejprestižnější ocenění pro sektor vysokoškolského vzdělávání ve Spojeném království za dopad výzkumu na obchod, průmysl, životní prostředí a společnost – na národní i mezinárodní úrovni. Toto byl druhý triumf naší školy inženýrství a prostředí po předchozím úspěchu.
  • 95,7 % našich pregraduálních studentů a 96,7 % našich postgraduálních studentů pracuje nebo dále studuje 15 měsíců po ukončení studia (HESA 2017/18)
  • Více než polovina našeho výzkumu byla v rámci Research Excellence Framework (REF) z roku 2014 hodnocena jako „nejlepší na světě“ nebo „mezinárodně vynikající“.
  • Podpořili jsme více než 500 začínajících studentských společností a zpráva společnosti Biggar Economics nás označila za nejúspěšnější univerzitu ve Skotsku pro absolventské podniky a začínající podniky.
  • V roce 2014 jsme oslavili 50 let učení a otevřeli jsme v roce 1964 jako Napier Technical College
  • V našem kampusu Craiglockhart se nachází sbírka válečných básníků, připomínající díla Siegfrieda Sassoona a Wilfreda Owena, kteří se tam setkali během první světové války.
  • Mezi naše známé absolventy patří hlasatelka BBC Catriona Shearer, fotografové David Eustace a Colin Baxter, stříbrná medailistka z Commonwealth Games Lynsey Sharp a filmová režisérka Lynne Ramsay.

  </p>

  Edinburgh Napier se dostal do užšího výběru tří cen na „Oscarech za vysokoškolské vzdělání“

  The Awards, které jsou široce nazývány „Oscary vysokoškolského vzdělávání“, přitahují stovky příspěvků z celé Velké Británie a Irské republiky a oceňují celou škálu akademických a profesionálních služeb.

  Žádná skotská univerzita se v letošním ročníku, který pokrývá akademický rok, nedostala do užšího výběru do více kategorií, přičemž tři nominace získala také University of Strathclyde.

  Život v kampusu a vybavení

  Discover the life that awaits you as an Edinburgh Napier student

  Live and study in the beating heart of the Scottish capital, and revel in its pulsating nightlife. Develop your skills in world-class facilities, across three innovative campuses. Settle into your comfortable, stylish, and safe accommodation. Learn about our comprehensive student support.

  Přístupné

  We are committed to making our campuses accessible for all. Find out about our campus accessibility for disabled people, carers, and wheelchair users.

  Edinburgh Napier University’s official online shop for clothing and accessories

  We have a range of exciting products and designs that reflect the Napier energy and style. All profits generated will go back into the University to directly support our students through the hardship and scholarship funds.

  Accommodation

  Edinburgh Napier currently houses 1,240 students over three sites in and around the city centre. Our accommodation is affordable, modern and supported by a dedicated team of University staff.

  Místa

  • Edinburgh

   9 Sighthill Court, Edinburgh , EH11 4BN, Edinburgh

  Otázky