Keystone logo
Ecole Centrale de Lyon Master of Science v akustice
Ecole Centrale de Lyon

Master of Science v akustice

Écully, Francie

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

EUR 3 770 *

Na kampusu

* studenti mimo EU

Úvod

Titul Master of Science in Acoustics je dvouletý program ve spolupráci s Centre Lyonnais d'Acoustique (LabEx CelyA, aliance mezi týmy primárního výzkumu akustiky v Lyonu), v čele s École Centrale de Lyon ve spolupráci s ENTPE a INSA . Lyon .

Tento magisterský titul v akustice si klade za cíl přeměnit studenty na lídry v oboru, akademické lektory a výzkumníky, kteří budou pracovat v oblasti akustiky nebo vibrací na mezinárodní úrovni .

Studenti získají vzdělání v akustice použitelné pro průmysl a výzkum. Na základě toho budou studenti schopni uvažovat a řešit průmyslové akustické problémy a konkrétněji být schopni se ponořit do problémů výzkumu a vývoje . Kromě odborných znalostí z akustiky to vyžaduje všeobecné znalosti základů strojního inženýrství , aby bylo možné plně porozumět problémům v celé jejich složitosti.

Program zároveň vštípí studentům průmyslové povědomí a vysokou úroveň vědecké komunikace, zejména v anglickém jazyce , a tím jim otevře dveře k profesionální kariéře v odděleních designu nebo výzkumu a vývoje v mezinárodních společnostech nebo univerzitních laboratořích. .

Osnovy

Kariérní možnosti

Přijímací řízení

O Škole

Otázky