Keystone logo
EBC Hochschule - University of Applied Sciences

EBC Hochschule - University of Applied Sciences

EBC Hochschule - University of Applied Sciences

Úvod

EBC ZKUŠENOSTI

Staňte se řízení profesionál s mezinárodním měřítku - skutečně globálního občana. EBC Hochschule je německá globálně připojen multi-školní areál obchodní škola s výrazným zaměřením na praktické uplatnění a provedení.

Jádrem naší ústavní filozofie je dát studentovi v centru všech našich činností. Jsme velmi investovali do našich studentů a absolventů.

»Váš úspěch je naším posláním«

Můžete očekávat:

individuální pozornost - ve třídě, v administrativě, ve studentských službách Malé počet žáků ve třídě - věříme ve skupinových diskusí a studentů se zaměřil učení Globální smýšlející lidé - @home & zahraničí Reálný svět zkušenosti - stáže, případové studie & Company projekty Nejlepší zařízení v nejlepších místech - Měli bychom zmínit naše střešní-top-terasy?

deset důvodů

Proč byste měli studovat na jedné ze čtyř EBC areálech v Německu? Poradíme vám, proč říci. Zde je deset důvodů:

Soukromé, oficiálně uznávané studie

Užijte si kvalitu soukromé vysoké škole s úředně uznanou míře!

Kompaktní a dobře organizované studie

Za pouhé tři roky můžete získat svůj Bachelor of Arts v International Business, Business psychologie, cestovního ruchu a Event Management, Móda, luxusní a Retail Management nebo Sports Management. Budete vydělávat peníze, když ostatní jsou stále studuje!

Silný důraz na praxi

V rámci těchto tří let dokončit jednu stáž v Německu a jeden v zahraničí v podniku podle svého výběru. Využijte své znalosti a dovednosti již během studia!

Vysoký stupeň mezinárodnosti

Na rozdíl od praxe v zahraničí, programy na naší univerzitě zahrnovat jeden semestr v zahraničí na jedné z našich četných partnerských univerzit po celém světě. Podívejte se do naší mezinárodní obchodní sítě!

Intenzivní podpora cizojazyčný

Třídy v cizím jazyce jsou nedílnou součástí našich programů. Ať už je to angličtina, francouzština, španělština, italština, nebo čínské - dáme vám vynikající jazykovou přípravu pro své stáže a semestr v zahraničí - a pro pozdější kariéru.

silná síť

Podstatná síť mezinárodních univerzit, firem, institucí a sdružení vyvinula jako důsledek našich dlouholetých zkušeností. Tato síť nejen vás zálohuje se svými stáže nebo vaše semestru v zahraničí, ale také to může znamenat okamžitý start s vaší kariéry po promoci.

Posílení sociálních kompetencí

Ty jsou nejen hledají "pouhé" vzdělávání a odborných znalostí, ale také chtít, aby růst jako osoby, kterou? Hodnoty jako individuální odpovědnosti, etického úsudku, empatie a zdravé rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem jsou důležitými prvky naší filozofie. Nabízíme osobní trénovat, takže budete mít hladký vstup na trh práce.

Učení v malých skupinách

Naše třídy jsou malé, takže lektoři vám může poskytnout individuální péči, kterou potřebujete. Studium v ​​malých skupinách zajišťuje nejen udržitelný učení, ale také posiluje sociální kompetence. Naše školní areály se daří na komunitní pocit.

Osobní kontakt s lektory

Dlouhé čekací-krát na schůzku se svým lektorem? Ne s námi. EBC fakulty bude čas na vaše otázky - naše dveře jsou otevřeny pro vás!

Studium v ​​obchodních metropolí

Hamburk, Berlín nebo Düsseldorf - studie v jednom jakožto německého největších obchodních metropolí. Nebuďte kolemjdoucí - být tam, kde se věci dějí!

Místa

 • Hamburg

  Esplanade 6, 20354, Hamburg

  • Berlin

   Altes Postamt Hauptstraße 27, 10827, Berlin

   • Düsseldorf

    Leopoldstraße 2, 40221, Düsseldorf

    Otázky