Keystone logo
Easy Tango

Easy Tango

Easy Tango

Úvod

Mistr argentinského tanga, základní reference současného tanga.

Jeho mnohostranný přístup přistupuje k tangu jako k dynamickému kulturnímu vesmíru.

Tango trenér, tanečník a choreograf, Diego byl přijat na Liceo Superior z Academia Nacional del Tango de Argentina, hlavní instituce tanga na světě.

Tvůrce nejinovativnější výukové metody „ Easy Tango “. Cílem je naučit se tancovat rychle a zábavně.

Diego vyvinul část své profese v UNESCO, vytvořil a řídil první program mezikulturního tanga sponzorovaný uvedenou organizací OSN v oblasti vzdělávání, vědy a kultury.

Pracoval v jednotkách mikropodniků a programu „Young Pulse“ Meziamerické rozvojové banky (IDB), aby propagoval Tango jako kulturní průmysl.

Diego měl tu čest mít ty nejlepší učitele, štědré mentory své prestižní profesionální kariéry.

Na konci svého studia na Liceo Superior del Tango jej básník Horacio Ferrer, prezident Národní akademie Tango, jmenoval koordinátorem skupiny mládeže uvedené instituce.

Dr. Rene Favaloro, eminence uznávaná po celém světě jako tvůrce průchodu, získal stipendium na specializaci na arteterapii v univerzitních nemocnicích v USA, později rozvíjel program Tango Health Program na Favaloro Foundation.

Nobelova cena za literaturu Gabriel García Márquez jej vyznamenal v sídle UNESCO v Paříži a propagoval sponzorství jeho programu „Tango Bus“ pro kulturu a rozvoj.

Získal stipendium od Organizace amerických států. (OEA), se specializovat na kulturní management ve městě Washington DC USA.

Místa

 • Martínez

  Hipólito Yrigoyen,439, B1640, Martínez

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky