Keystone logo
Eastern Oregon University

Eastern Oregon University

Eastern Oregon University

Úvod

Eastern Oregon University ( EOU ) byla založena jako vysoká škola učitele a dnes slouží jako centrum pro vzdělávání, kulturu a stipendium ve venkovských oblastech Oregonu. Na EOU dostávají studenti osobní pozornost od svých profesorů při budování pevných vztahů s vrstevníky a mentory.

Eastern Oregon University slouží našim studentům, našemu národu a našemu světu tím, že je místem, kde se denně praktikuje a žije vyšší úroveň učení. Vzdělávání je proces změny sebe sama, podnik plný konfliktů mezi starými hodnotami a novými, starými myšlenkami a novými. Studenti přicházejí na univerzitu, aby byli zpochybňováni a aby se během tohoto procesu stali většími, schopnějšími a moudřejšími. Eastern Oregon University se zavázala být místem, kde se modelování, procvičování a osvojování učení, dotazování, zkoušek, debat a uvažování - dovedností, které naši absolventi začlení do svého pocitu pro sebe a po zbytek svého života na nich budou stavět a rozvíjet .

Eastern Oregon University vede poptávku studentů prostřednictvím integrovaných, vysoce kvalitních svobodných umění a profesionálních programů, které vedou k odpovědné a reflexivní činnosti v rozmanitém a propojeném světě.

Jako vzdělávací, kulturní a vědecké centrum spojuje Eastern Oregon University venkovské regiony Oregonu s širším světem. Naše krásné prostředí a malá velikost zvyšují osobní pozornost našich studentů. Partnerství s vysokými školami, univerzitami, agenturami a komunitami zároveň zvyšuje možnosti vzdělávání v našem regionu a státě.

Akademické programy na Eastern Oregon University nabízejí příležitost učit se v malém prostředí učebny v krásném venkovském Oregonu. Studenti si mohou vybrat z více než 30 akademických programů se čtyřmi vysokými školami, včetně přírodovědných, humanitních, pedagogických a obchodních! Eastern Oregon University má malé třídy se specializovanou fakultou, která se zaměřuje na úspěch studentů.

Místa

  • La Grande

    University Boulevard,One, 97850, La Grande

    Otázky