Keystone logo
© photo courtesy of Eastern Kentucky University
Eastern Kentucky University

Eastern Kentucky University

Eastern Kentucky University

Přijímací řízení

Online

Online studijní programy EKU poskytují přístup ke stejným kurzům EKU, od stejných významných profesorů v uživatelsky přívětivém prostředí vzdáleného učení. A co je nejdůležitější, titul získaný prostřednictvím EKU Online má stejnou pověst kvality jako naše tituly na akademické půdě. A požadavky na přijetí jsou stejné, ať už se zapišete do kurzů online nebo na akademické půdě.

Použít

 1. Vyplňte bezplatnou online aplikaci
 2. Poskytněte oficiální vysokoškolské přepisy ze všech dříve navštěvovaných vysokých škol a univerzit
 3. Pokud jste vydělali méně než 24 převoditelné kreditní hodiny na vysoké škole od dokončení střední školy nebo GED, poskytněte svůj přepis na střední škole a skóre ACT nebo SAT

Požadavky na přijetí vysokoškoláka

Mezinárodní student

Studenti jsou považováni za mezinárodní uchazeče, pokud nejsou občany Spojených států.

Chcete-li se přihlásit jako nováček, studenti by měli předložit plně vyhodnocený, kompletní záznam střední školy odrážející kumulativní GPA ekvivalentní 2,5 vyšší.

Studenti, kteří se ucházejí o převod studentů, musí mít kumulativní přenos GPA 2.0 nebo vyšší. Studenti by měli předložit oficiální přepisy pro všechny kurzy na vysoké škole. * Studenti s méně než 24 kreditní hodiny musí také předložit plně hodnocené, kompletní záznam střední školy.

dodatečně, pro standardní přijetí, všichni zahraniční studenti musí předložit platnou kopii svého pasu a prokázat znalost anglického jazyka. Studenti mohou prokázat odbornou způsobilost jedním z následujících způsobů:

 • Kredit za angličtinu 101 a 102 od akreditované americké vysoké školy nebo univerzity se známkou „C“ nebo lepší
 • TOEFL - 530 papírových, 71 internetových nebo 195 počítačem bez skóre pásma pod 16
 • IELTS - 6.0 celkové skóre pásma s 5.0 nebo vyšší v každé kategorii předmět/dovedností.
 • Duolingo English Test - 95 nebo vyšší.
 • Japonští studenti mohou předložit test EIKEN s úspěšným skóre Pre-1.
 • ACT English 18 a ACT Čtení 20
 • Čtení/psaní založené na důkazech SAT 510

Země osvobozené od požadavku anglického jazyka:

 • Irsko
 • UK
 • Austrálie
 • Nový Zéland
 • Kanada (kromě Quebecu)
 • Commonwealth Caribbean — Antigua a Barbuda, Bahamy, Barbados, Belize, Dominika, Ghana, Grenada, Guyana, Jamajka, Svatý Kryštof a Nevis, Svatá Lucie, Svatý Vincenc a Grenadiny, Trinidad a Tobago

*Pro vysokoškolské kurzy mimo USA, přepisy musí být zaslány ECE nebo Josef Silny& Associates k vyhodnocení. Zvolte prosím dokončení hodnocení jednotlivých kurzů.

Absolvent

Podíváme-li se na pokrok ve své kariéře nebo se vydat novým směrem? Graduate School EKU vám pomůže dostat se dopředu s flexibilním magisterským programem, doktorský, a specializované studijní programy, cenově dostupná výuka, a špičková výuka.

Použít

 1. Vyplňte bezplatnou online aplikaci
 2. Poskytněte oficiální výsledky přijímacích zkoušek (GRE, MAT, nebo GMAT), pokud je to relevantní
 3. Poskytněte oficiální vysokoškolské přepisy (pokud ne absolvent EKU)
 4. Předložit doporučující dopisy, pokud je požadováno pro akademický program

Jak brzy mohu podat žádost?

 • 1. srpna pro následující podzimní semestr
 • 1. října pro následující jarní semestr
 • 1. dubna pro následující letní semestr

Stipendia a financování

Granty

Granty jsou druhem finanční podpory, která se nemusí splácet. Mnoho grantů je založeno pouze na finanční potřebě, avšak některé granty berou v úvahu i akademický výkon, akademický studijní program a/nebo pobytový status.

Granty jsou dostupné na federální a státní úrovni.

Soukromé půjčky

Soukromé studentské půjčky nejsou financovány ani dotovány federální vládou; místo toho jsou financovány bankami, družstevními záložnami nebo jinými typy věřitelů.

Banka nebo věřitel – nikoli federální vláda – stanoví úrokové sazby, úvěrové limity, podmínky a podmínky soukromých studentských půjček. Vaše schopnost kvalifikovat se a půjčit si soukromou studentskou půjčku může být založena na mnoha faktorech, které mohou zahrnovat vaši kreditní historii, bez ohledu na to, zda se rozhodnete mít spolupodepisovatele, kreditní historii vašeho spolupodepisovatele, vaši volbu školy a vaši průběhu studia. Tyto půjčky nenabízejí flexibilní podmínky splácení ani ochranu dlužníka, kterou představují federální studentské půjčky.

Úhrada školného zaměstnavatelem

Úhrada školného zaměstnavatelem zahrnuje různé programy sponzorované zaměstnavateli, které zaměstnancům pomáhají platit vysokou školu. V mnoha případech budou prostředky získané z těchto programů vyloučeny z příjmů a jsou osvobozeny od daně.

Programy úhrady školného pro zaměstnance jsou obvykle řízeny oddělením lidských zdrojů zaměstnavatele. Zaměstnavatelé mohou poskytnout až 5 250 USD ročně v rámci podpory vzdělávání zaměstnavatelů pro vysokoškolské nebo postgraduální kurzy.

Váš zaměstnavatel může vyžadovat, abyste dosáhli určité třídy nebo dokončili program, aby získali náhradu. Zaměstnavatel může také požadovat, abyste po ukončení studia zůstali po určitou dobu v zaměstnání. A konečně, váš zaměstnavatel po vás může vyžadovat předložení účtenek nebo jiných dokladů o výdajích na vzdělávání.

Vojenské výhody

Pro informace o veteránských a aktivních vojenských službách a nabídkách kontaktujte EKU Office of Military and Veteran Affairs na 859.622.2345. EKU je opakovaně uznáváno jak Military Times, tak GI Jobs jako lídr mezi školami Military Friendly® Schools a těšíme se, že vám pomůžeme dosáhnout vašich cílů.

Mimo stipendia

Tato stipendia uděluje jiná organizace než vláda nebo univerzita. Jsou k dispozici u řady skupin, organizací a subjektů po celé zemi. Tato stipendia mohou být obecné povahy nebo velmi specializovaná a vázaná na typ práce, kterou byste po ukončení studia dělali.

Pokud obdržíte externí stipendium, musíte to oznámit svému úřadu finanční pomoci, aby mohla být cena řádně vykázána jako součást vašeho celkového balíčku pomoci. Nenahlášení odměn může mít za následek nepřijetí ceny nebo nutnost vrátit část prostředků z důvodu přeplatku.

Rezortní stipendia

Oborová stipendia udělují konkrétní pracoviště EKU. Typy, velikost a kritéria pro tato stipendia se budou lišit podle oddělení.

Pokud obdržíte rezortní stipendium, musíte to oznámit svému úřadu finanční pomoci, aby mohla být odměna řádně vykázána jako součást vašeho celkového balíčku pomoci. Nenahlášení odměn může mít za následek nepřijetí ceny nebo nutnost vrátit část prostředků z důvodu přeplatku.

Nadační stipendia

EKU má štěstí, že má stovky štědrých jednotlivců a organizací, které darovaly peníze na stipendia pro současné studenty EKU z různých prostředí, situací a zájmů. Ty se označují jako stipendia nadace EKU. Vzhledem k počtu těchto stipendií a různým kritériím pro ně vyvinula EKU jedinou aplikaci Foundation Scholarship.

Po vyplnění přihlášky budete zvažováni pro jakékoli nadační stipendium, na které máte nárok. Kritéria pro tato stipendia se liší a mohou zahrnovat akademiky, hlavní obor, zájmy, místo bydliště a další.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

 • Richmond

  Lancaster Avenue,521, 40475, Richmond

  • Richmond

   Richmond, Spojené státy americké

   Otázky