Keystone logo
Eastern Institute of Technology

Eastern Institute of Technology

Eastern Institute of Technology

Úvod

Eastern Institute of Technology ( EIT ) vám nabízí více než 150 kvalifikací od certifikátů a diplomů až po vysokoškolské a postgraduální studium v areálech v Hawke's Bay, Tairāwhiti (Gisborne) a Auckland.

Nebo se učit na jedné z našich regionálních vzdělávacích center se nachází ve městě Hastings, Maraenui, Ruatoria, Tokomaru Bay, Waipukurau a Wairoa.

EIT Hawke's Bay je jedním z nejatraktivnějších areálů Nového Zélandu s vynikající architekturou a zastíněnými venkovními plochami pro studium v teplých dnech. Dva kampusy EIT Tairāwhiti se nacházejí v srdci Gisborne, poblíž řeky Taruheru , a nemůžete se dostat více do centra, než je poloha EIT Auckland na Queen Street!

Když se rozhodnete studovat na EIT , získáte takové zkušenosti, které vám pomohou získat znalosti a dovednosti, abyste se dostali vpřed, ať už chcete proniknout do zvolené kariéry nebo změnit směr života.

Studium vyžaduje odhodlání, odhodlání a sebekázeň. Jako student na Eastern Institute of Technology můžete získat podporu, která vám pomůže soustředit se na to, na čem opravdu záleží - vaše studium a vaše budoucnost.

Když se stanete studentem na Eastern Institute of Technology , může to být poprvé, co jste mimo domov, nebo to může být poprvé, co jste studovali na terciární úrovni. Může to být pro vás všechno velmi nové.

Studium vám zabere spoustu času, takže možná budete potřebovat pomoc s jinými částmi vašeho života.

Eastern Institute of Technology vám nabízí podporu nejrůznějšími způsoby, abyste zde mohli co nejlépe využít svůj čas . Ať už hledáte pomoc s výběrem správných předmětů, nebo potřebujete vedení, které vám ukáže nejlepší způsob, jak se dostat do zvolené kariéry, je tu někdo, kdo vám pomůže.

Získejte osobní individuální pomoc od přátelských odborníků z Eastern Institute of Technology kteří mají spoustu zkušeností s pomáháním studentům, jako jste vy. Jsou na akademické půdě a nabízejí rady, informace a vedení.

Eastern Institute of Technology vám může pomoci i jinými způsoby . Pokud máte děti, může se o ně během studia postarat péče o děti v našich areálech v Hawke's Bay a Tairāwhiti . Pokud potřebujete ubytování, zeptejte se na možnost pobytu ve studentské vesnici naproti kampusu Hawke's Bay.

Chceme, aby váš čas na Eastern Institute of Technology byl vzrušující, produktivní a úspěšný, takže využijte veškerou podporu, kterou nabízíme.

Místa

  • Auckland

    Floor 4-8, Queen Street,238, 1010, Auckland

    Otázky