Keystone logo
East China University of Science and Technology (ECUST)

East China University of Science and Technology (ECUST)

East China University of Science and Technology (ECUST)

Úvod

East China University of Science and Technology (ECUST) se nachází v Šanghaji, centru obchodu, financí, obchodu a dopravy v Číně. ECUST byla založena v roce 1952, což je jedna z klíčových klíčových univerzit přímo regulovaných ministerstvem školství Číny. V průběhu téměř 70 let vývoje se ECUST vyvinul z 1. univerzity v Číně známé pro svou chemickou látku na komplexní univerzitu zahrnující 11 oborů, včetně vědy, strojírenství, zemědělství, farmacie, ekonomiky, managementu, literatury, práva, umění, filozofie a vzdělávání. A také se stává jednou z národních univerzit „211“, univerzit „985 Advantage Discipline Innovation Platform“ a „Double First-Class Initiative“ University.

East China University of Science and Technology (ECUST)","author_url":"","source":""}" alt="133225_image1.jpeg" />

133225_image1.jpeg

Mezi univerzitami v pevninské Číně se ECUST řadí na 28. místo v QS, na 26. místo v THE, a také na 28. místě v ESI. Kromě toho je ECUST na 16. místě z hlediska konkurenceschopnosti QS Global Graduate Employment Competitiveness.

ECUST se skládá z více než 1,7 milionu metrů čtverečních na 3 kampusech, Xuhui, Fengxian a Jinshan, se 16 akademickými školami, 68 bakalářskými programy, 142 autorizačními body pro magisterské a 80 autorizačními body pro Ph.D. V současné době existuje více než 26 000 studentů, z toho 1 630 zahraničních studentů. Počet fakult a zaměstnanců dosáhl 3037, mezi nimiž je více než 1100 profesorů a docentů.

East China University of Science and Technology (ECUST)","author_url":"","source":""}" alt="133224_image2.jpeg" />

133224_image2.jpeg

East China University of Science and Technology (ECUST)","author_url":"","source":""}" alt="133223_image3.jpeg" />

133223_image3.jpeg

Při studiu na ECUSTu se můžete potulovat nejen oceánem poznání, ale také zde šťastně žít. Budova internátu pro mezinárodní studenty se nachází v kampusu Xuhui, centru Šanghaje, které je vhodné vzít autobusem a metrem, stejně jako bezplatné školní autobusy do az fengxijského kampusu. Všechny pokoje jsou jednolůžkové, mají samostatnou koupelnu, vyhlídkový balkon, veřejnou kuchyň, prádelnu a studovnu. které jsou považovány za nákladově efektivní, pohodlné a uspokojivé, bez ohledu na to v Šanghaji a dokonce na celostátní úrovni. Existuje 8 jídelen, které poskytují různé lahůdky; Existují také plavecké, stolní tenis, tenis, basketbal, fitness a další sportoviště, aby si studenti mohli při studiu užívat sportu.

East China University of Science and Technology (ECUST)","author_url":"","source":""}" alt="133222_image4.jpeg" />

133222_image4.jpeg

East China University of Science and Technology (ECUST)","author_url":"","source":""}" alt="133226_image5.jpeg" />

133226_image5.jpeg

Vlastnosti kampusu

ECUST se skládá z více než 1,7 milionu metrů čtverečních ve 3 kampusech, Xuhui, Fengxian a Jinshan, s 16 akademickými školami, 68 bakalářskými programy, 142 autorizačními body pro magisterské a 80 autorizačními body pro Ph.D. V současné době zde studuje více než 26 000 studentů, včetně 1 630 zahraničních studentů. Počet pedagogů a zaměstnanců dosáhl 3037, mezi nimiž je více než 1100 profesorů a docentů.

Studiem na ECUST se můžete nejen toulat v oceánu poznání, ale také zde šťastně žít. Budova koleje pro zahraniční studenty se nachází v areálu Xuhui, centru Šanghaje, kam se pohodlně dostanete autobusem a metrem, stejně jako bezplatnými školními autobusy do az kampusu Fengxian. Všechny koleje jsou jednolůžkové se samostatným sociálním zařízením, vyhlídkovým balkonem, kuchyňkou, prádelnou a studovnou. které jsou považovány za nákladově efektivní, pohodlné a uspokojivé, bez ohledu na to v Šanghaji a dokonce i celostátně. K dispozici je 8 jídelen, které poskytují různé lahůdky; jsou zde také plavání, stolní tenis, tenis, basketbal, fitness a další sportoviště, aby si studenti užili sport při studiu.

  Žebříčky

  Mezi univerzitami v pevninské Číně je ECUST na 28. místě podle QS, na 26. místě podle THE a také na 28. místě podle ESI. Kromě toho je ECUST na 16. místě z hlediska konkurenceschopnosti QS Global Graduate Employment Competitiveness.

  Místa

  • Shanghai

   East China University of Science and Technology, 130 Meilong Road, 200237 , Shanghai

  Otázky