Keystone logo
EAE Business School Barcelona

EAE Business School Barcelona

EAE Business School Barcelona

Statistika

EAE podepsala dohody s přibližně stovkou akademických institucí a obchodních škol z 38 zemí, 16 amerických, 17 evropských, tří asijských a dvou afrických zemí. EAE podporuje akademickou, kulturní a profesionální výměnu mezi nimi.

  Vlastnosti kampusu

  EAE má v současné době školní areály v Barceloně a v Madridu a poskytuje online vzdělávání prostřednictvím Online Business School. Nabízí jeden z nejširších okruhů postgraduálních kurzů ve Španělsku, titul postgraduální v oboru Business Administration a přibližně sto kurzů v oblasti podnikového vzdělávání a celoživotního vzdělávání.

  EAE má také tři mezinárodní pobočky v Limě (Peru), Bogotě (Kolumbie) a Mexico City (Mexiko), které posilují naše institucionální vazby s Latinskou Amerikou.

   Žebříčky

   Naši pánové jsou zařazeni do Top 250 od novin El Mundo a jsou jedním z nejlepších ve Španělsku. Mezinárodní MBA je správným způsobem, jak dosáhnout vašich cílů v tomto stále globálním podnikatelském prostředí.

   Požadavky na přijetí do programu

   Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

   Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

   Místa

   • Barcelona

    EAE Business School C/ Aragó 55 , 08015, Barcelona

    • Madrid

     Campus Madrid C/ Joaquín Costa, 41, 28002, Madrid

     • Barcelona

      Carrer d'Aragó, 28, 08015, Barcelona

      Otázky