Keystone logo
Duke University Trinity College of Arts and Sciences Master of Arts v dějinách
Duke University Trinity College of Arts and Sciences

Master of Arts v dějinách

Durham, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Magisterský titul lze dokončit do dvou kalendářních let. Náš program je velmi konkurenceschopný a přijímáme jen velmi málo studentů konkrétně do magisterského programu, ačkoli mnoho doktorských studentů získává magisterský titul na cestě ke svému Ph.D.

Akademické požadavky

30 kreditních jednotek kurzu

Všechny programy Duke Master of Arts vyžadují minimálně 30 kreditů za kurz. Minimálně 24 z těchto jednotek musí mít klasifikovanou práci na kurzu. Dalších 6 jednotek může být kreditem za „nehodnocený výzkum“. Studenti mohou absolvovat postgraduální kurzy v jiných oborech, které se vztahují k jejich oblastem zájmu, se souhlasem ředitele postgraduálního studia (DGS).

Požadované kurzy

Studenti musí absolvovat HISTORY 701S: Research Seminar in History nebo HISTORY 702S: Research Seminar in History, nebo se souhlasem DGS podobnou sekvenci kurzů v historiografii / teorii a výzkumných metodách.

Alespoň jeden kurz na úrovni absolventa, který zkoumá konkrétní metodiku.

Dva seminární práce

Musíte prokázat znalost primárního výzkumu a napsat dvě seminární práce (každá o 25-35 stranách). Obvykle se jedná o produkty kurzů, které absolvujete.

Znalost čtení cizích jazyků

Uchazeči o magisterský titul (nikoli však program JD / MA) musí mít znalosti čtení alespoň jednoho starověkého nebo moderního cizího jazyka. Přečtěte si pokyny k jazykovým požadavkům oddělení.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy