Keystone logo
Duke University Trinity College of Arts and Sciences Magisterské programy v oboru politologie
Duke University Trinity College of Arts and Sciences

Magisterské programy v oboru politologie

Durham, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

S více než 80 lety proslulé excelence vytvořilo Dukeovo oddělení politologie odborného globálního vedení v nejdůležitějších politických otázkách minulého století. Postavený kolem mezinárodní vévodské fakulty, magisterský program v oboru politologie nabízí dokonalý start do kariéry v politickém diskurzu.

Naši studenti magisterského studia pracují společně s naším Ph.D. studenti v seminárních kurzech a mají stejný přístup k mentorství fakulty. Specializovaní odborníci v oddělení poskytují našim studentům magisterského studia pokyny k procesu psaní diplomové práce. Seminářské kurzy obsahují hlavní přístupy k analytickým a metodickým standardům v politické analýze.

Výsledkem je, že máme silné výsledky v pomáhání při umisťování studentů na Ph.D. programy. V posledních letech dosáhly naše magisterské programy vstupu na Ph.D. programy jako NYU, Princeton, Emory, Chicago, Maryland, Penn State a samozřejmě samotný Duke. Náš program je navíc flexibilní a přísný a dovednosti, které kultivujeme, se dobře projevují v kariéře ve veřejném sektoru (zahraniční služby, státní správa, federální správa) a soukromém sektoru (většinou nevládní organizace a společnosti s mezinárodním dosahem).

Studenti magisterského programu postgraduálního studia v politologii budou pokračovat v kurzech ve dvou oborech oboru, vybraných z následujících: Normativní politická teorie a filozofie; Politické chování a identity; Politické instituce; Politická ekonomika; Politická metodologie; a bezpečnost, mír a konflikty. Studenti, kteří sledují pouze magisterský titul, obvykle nemají nárok na finanční pomoc resortu. Mohou však existovat příležitosti pro finanční podporu pro vybrané přiznané. Program MELD navíc nabízí zúčastněným studentům placené stáže. Cena děkana za výzkum pro magisterské studenty navíc poskytuje finanční prostředky na konferenční nebo výzkumné cesty nebo výzkumné potřeby na podporu dokončení studia.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy