We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Duke University School of Nursing

Duke University School of Nursing

Duke University School of Nursing

Úvod

Duke University School of Nursing s různorodou komunitou vědců a lékařů vychovává další generaci transformačních vůdců v ošetřovatelství. Rozvíjíme ošetřovatelskou vědu v otázkách globálního významu a podporujeme vědeckou praxi ošetřovatelství. V žebříčku Best Nursing Schools za rok 2023 jsme byli zařazeni na druhé místo v zemi podle US News and World Report. Škola nabízí studentům, kteří již dříve absolvovali vysokou školu, magisterské, Ph.D. a doktorské tituly z ošetřovatelské praxe a také zrychlený bakalářský titul v oboru ošetřovatelství.

Posláním Duke University School of Nursing je vytvořit centrum excelence pro pokrok v ošetřovatelské vědě, podporu klinického stipendia a vzdělávání klinických vedoucích, pokročilých praktiků a výzkumných pracovníků. Prostřednictvím ošetřovatelského výzkumu, vzdělávání a praxe se studenti a učitelé snaží zlepšit kvalitu života lidí všech kultur, ekonomických úrovní a geografických oblastí.

Místa

  • Durham

    Trent Drive,307, 27710, Durham

    Otázky