Keystone logo
Duke University School of Medicine

Duke University School of Medicine

Duke University School of Medicine

Úvod

Duke University School of Medicine byla založena v roce 1930 a je nejmladší z nejlepších lékařských fakult v zemi. Škola, která se řadí na šesté místo mezi lékařskými fakultami v zemi, je hrdá na to, že je inkluzivní komunitou vynikajících studentů, vyšetřovatelů, klinických lékařů a personálu, kde je zahrnuta mezioborová spolupráce a skvělé nápady urychlují překlad základních vědeckých objevů ke zlepšení lidského zdraví lokálně i v okolí. zeměkoule.

Duke University School of Medicine Duke University, která se skládá z více než 2 500 lékařů a výzkumníků z fakulty, více než 1 300 studentů a více než 6 000 zaměstnanců, spolu s ošetřovatelskou fakultou Duke University, Zdravotní systém Duke University a Soukromá diagnostická klinika (PDC) Duke Zdraví. akademické lékařské centrum světové úrovně. Zdravotní systém zahrnuje Duke University Hospital, Duke Regional Hospital, Duke Raleigh Hospital, Duke Primary Care, Duke Home and Hospice, Duke Health and Wellness a různé pobočky.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Durham

    Tower Boulevard,3100, 27707, Durham

    Otázky