Keystone logo
Duke University Nicholas School of the Environment

Duke University Nicholas School of the Environment

Duke University Nicholas School of the Environment

Úvod

Duke Environment poskytuje příležitost pro jednotlivce zaměřené na účel, aby se dozvěděli nebo pokračovali v kariéře, která pozitivně přispívá k životnímu prostředí a světu. Sdružujeme jasné, talentované a ambiciózní lidi z celého světa, jejichž zájmy se liší od ochrany po změnu klimatu a vše mezi tím.

Mise

TVORBA ZNALOSTÍ

Vytváříme znalosti prostřednictvím základního, aplikovaného a multidisciplinárního výzkumu v příslušných fyzikálních, životních a sociálních vědách určených k rozšíření našeho chápání Země a jejího prostředí.

VYTVÁŘENÍ GLOBÁLNÍCH VEDENÍ

Vedení rozvíjíme prostřednictvím:

Vysokoškolský akademický program určený k šíření porozumění Zemi a etice životního prostředí do nového kádru absolventů Duke

Profesionální magisterský program, který trénuje nové plemeno profesionálů v oblasti životního prostředí pracujících ve veřejném, soukromém a neziskovém sektoru s dovednostmi potřebnými k navrhování a provádění účinných politik a postupů v oblasti životního prostředí.

Ph.D. program věnovaný přidání nové generace vědců, vědců a pedagogů světové úrovně v oblasti životního prostředí

VYTVOŘENÍ UDRŽITELNÉ BUDOUCNOSTI

Strategicky zaměřujeme intelektuální zdroje a kapitál nashromážděný ve výzkumu a vzdělávání na řešení tří nejnáročnějších environmentálních problémů, kterým společnost čelí:

Klima a energie

Suchozemské a mořské ekosystémy

Lidské zdraví a životní prostředí

Dějiny

Nicholas School slaví datum svého vzniku v roce 1991, ale představuje spojení tří entit, které jsou téměř stejně staré jako samotná univerzita. Škola lesnických a environmentálních studií a Duke University Marine Lab (obě vznikly v roce 1938) se spojily v roce 1991, aby se staly School of the Environment, která byla v roce 1995 pojmenována jako Nicholas School of the Environment po darování Petera M. a Ginny Nicholas z Bostonu. V roce 1997 Katedra geologie (založena v roce 1936) vstoupila do školy jako divize věd o Zemi a oceánu a zaměřuje se na řadu oblastí na křižovatce věd o Zemi a životního prostředí.

ZALOŽENÝ

  • Nicholas School of the Environment: 1991
  • Duke University Marine Lab: 1938
  • Lesnická škola: 1938
  • Ústav geologie: 1936

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Durham

    Circuit Drive,9, 27710, Durham

    Otázky