We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Drew University

Drew University

Drew University

Úvod

Absolvent a teologická studia na Drew University .

Nachází se jen 50 minut jízdy vlakem od hlavního města powerhouse v New Yorku, Drew je krásný, zalesněný kampus v Madisonu, New Jersey je domovem Caspersen School of Graduate Studies a Drew Theological School.

Ať už jsou to učitelé, básníci, lékaři, ministři, učenci, komunitní vůdci, aktivisté nebo celoživotní studenti, absolventi Drewových profesních a akademických postgraduálních programů mají humanistický, kreativní a etický způsob myšlení a práce.

Najděte si svého mentora mezi dokonalou fakultou. Studium v lese. Otestujte, co se učíte v jednom z nejživějších a kulturně nejrůznějších regionů na východním pobřeží. Staňte se součástí specializované globální komunity, která vás chce připravit na to, aby se změnilo ve vašem vlastním životě a ve světě.

Caspersen škola postgraduálních studií

Drew Caspersen School of Graduate Studies nabízí širokou škálu výrazných a flexibilních pokročilých studijních programů navržených tak, aby splňovaly potřeby téměř jakéhokoliv nabitého programu.

Všechny programy jsou založeny na Drewově proslulém závazku k mentorství na fakultě-studentech, příležitostech pro mimoškolní zážitkové učení a umožnění robustní intelektuální komunitě.

Humanitní obory, které kultivují hluboký závazek kritické reflexe a analýzy, tvoří základ a obohacují všechny naše postgraduální programy. Zvládnutí těchto základních dovedností zajišťuje pozoruhodnou všestrannost a vynalézavost, která odlišuje naše absolventy. Přestože mnoho zítřejších kariér ještě nebylo představeno, s postgraduálním vzděláním Drew na humanitních oborech budete připraveni na cokoli!

Drew teologická škola

Hrdě vycházíme z wesleysko-metodistické tradice odvážných myšlenek, které ovlivňují životy lidí k dobru, a školíme zakořeněné, inovativní a odvážné vůdce již více než 150 let. Bez ohledu na to, který z našich šestistupňových programů navštěvujete, vzdělávání Drew Theological School zahrnuje mezioborové kurzy, které vyžadují okamžité myšlení, učňovskou přípravu, která se zabývá skutečnými problémy, a způsoby učení, které podporují přizpůsobivost a inovace. Náš program je ve skutečnosti navržen tak, aby vyhovoval téměř jakémukoli složitému rozvrhu. Všechny naše magisterské programy lze absolvovat v rezidenci nebo plně online!

Poslání teologické školy a univerzity

Teologická škola Drewovy Drew University zakořeněná v metodistické tradici inovativních a odvážných výkladů křesťanské teologie a duchovních praktik, umožňuje tvůrčí myšlenky a odvážné kroky k prosazování spravedlnosti, míru a lásky k Bohu, bližnímu a zemi.

Poslání Teologické školy se připojuje k práci univerzity, aby nabídla různorodé komunitě žáků náročné a individualizované vzdělávání, které je utvářeno hluboce zakořeněnou kulturou mentorství, promyšleným angažováním se ve světě za jeho kampusem a vytrvalým závazkem k celoživotnímu pěstování. celou osobu. Díky svému výraznému důrazu na vzájemnost znalostí, zkušeností a služeb Drew připravuje své studenty, aby se rozvíjeli jak osobně, tak profesionálně, protože přispívají k dobrému světu tím, že reagují na naléhavé výzvy naší doby s důsledným, nezávislým a imaginativním myšlením.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Madison

    36 Madison Avenue, 07940, Madison

Otázky