Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Drake University College of Arts and Sciences

Drake University College of Arts and Sciences

Drake University College of Arts and Sciences

Úvod

Vysoká škola umění a věd je komunitou celoživotních studentů zabývajících se kreativním využíváním znalostí, kultury a reflexe ke splnění výzev 21. století.

Prostřednictvím svých interdisciplinárních programů, nabídek v přírodních, společenských, humanitních a výtvarných uměních vás vysoká škola připraví na produktivní kariéru, aktivní vedení a odpovědné občanství v globální a rozmanité komunitě budoucnosti.

Vysoká škola nabízí studijní programy v celé řadě oborů umění a věd a interdisciplinární programy, které vám umožní položit základy pro kariéru v oblasti obchodu, umění a povolání, včetně výuky.

Poskytuje také zážitky z liberálního vzdělávání pro studenty vysokoškolských odborných programů univerzity a prostřednictvím Školy výtvarných umění řeší umělecké potřeby všech členů komunity Drake.

Vysoká škola umění a věd má 40 oborů v oblasti přírodních, společenských, humanitních a výtvarných umění a pokrývá rozsáhlé území lidských znalostí a poskytuje základ svobodných umění v Drakea.

Vaše zkušenosti na univerzitě spojí šíři a hloubku - vystavení působivé škále nápadů a důkladné ponoření do fascinujících projektů.

Ať už vás zajímá jakákoli oblast, naučíte se dobře psát, kriticky a kreativně myslet, klást silné otázky a hledat odpovědi, abyste získali výjimečnou přípravu na budoucí úspěch.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Des Moines

    University Avenue,2507, 50311, Des Moines

    Otázky