Keystone logo
Dr. Ignacio Chavez National Institute of   Cardiology (Instituto Nacional de Cardología Dr. Ignacio Chávez)

Dr. Ignacio Chavez National Institute of Cardiology (Instituto Nacional de Cardología Dr. Ignacio Chávez)

Dr. Ignacio Chavez National Institute of   Cardiology (Instituto Nacional de Cardología Dr. Ignacio Chávez)

Úvod

Národní kardiologický ústav byl slavnostně otevřen 18. dubna 1944 s progresivní vizí jeho zakladatele Dr. Ignacia Cháveze, který svůj účel popsal jako „… centrum, které bylo něčím víc než nemocnicí pro kardiaky, centrum, které bylo současně nemocnice, výzkumná laboratoř, škola a nástroj sociální a lidské pomoci. "

Institut od svého vzniku tento slib plně splnil a získal mezinárodní uznání za výzkum a školení specialistů. Stejně tak si získal srdce Mexičanů za kvalitu a benevolenci lékařské péče, kterou poskytuje.

Prezidentským dekretem od 13. března 1979 změnil ústav svůj název na Národní kardiologický ústav Ignacia Cháveze jako zaslouženou poctu svému zakladateli.

Ústav dnes pokračuje ve výrobě originálních a významných vědeckých výzkumů a technologických inovací na úrovni základních a klinických věd v oblasti kardiologie, kardioneumologie, nefrologie a revmatologie. Je to centrum, které školí největší počet kardiovaskulárních specialistů, kteří vzhledem ke své akademické úrovni a profesní etice prosazují název institutu. Jedná se o referenční centrum, které má poskytovat lékařskou péči třetí úrovně, zejména pacientům, kterým chybí sociální zabezpečení.

Ke splnění svého cíle pracuje v institutu koordinovaném pěti ředitelstvími (lékařství, ošetřovatelství, vzdělávání, výzkum a správa) přibližně 2500 lidí.

Mise

Ulevte kardiovaskulárním chorobám prostřednictvím transcendentního vědeckého výzkumu, vyššího odborného vzdělání a moderní lékařské péče s humanitární kvalitou.

Místa

  • Mexico City

    Juan Badiano,1, 14080, Mexico City

    Programy

    Otázky