Keystone logo
Dorados University (Universidad Dorados)

Dorados University (Universidad Dorados)

Dorados University (Universidad Dorados)

Úvod

Univerzita Dorados byla založena v roce 1997 kvůli naléhavé poptávce mladých lidí v regionu, kteří neměli mnoho možností, jak si vybrat, kam studovat.

Vytvořili jsme slogan „Kvalitní vzdělávání pro lepší způsob života“ a od svého založení se „La Universidad Dorados “ jako vzdělávací instituce zabývá udržováním a zvyšováním kvality vzdělávání v naší instituci.

Od svého vzniku byla univerzita Dorados představena jako koncept, který se snažil integrovat všechny úrovně s atraktivními vlastnostmi, a to jak z hlediska infrastruktury, tak prostorů pro soužití, profesionálních postupů v hotelech v různých částech Mexické republiky, výměn v zahraničí, Jediný, kdo má skutečný hotel pro profesionální stáže, s cenově dostupnými možnostmi, s kvalifikovanými učiteli, ale zásadním problémem vždy byla osoba jako člověk.

A) Ano; Bez spěchu, ale bez pauzy jsme dosáhli toho, že univerzita Dorados je již v Morelosu uznávána jako vzdělávací instituce v celém světě a převzali jsme závazek, který z toho vyplývá, protože s ohledem na toto vzdělávání pracujeme čestně a odpovědně, protože univerzita Dorados je způsob života.

Místa

  • Oaxtepec

    Rómulo Hernández, 62738, Oaxtepec

    Otázky