Keystone logo
Dong-eui University

Dong-eui University

Dong-eui University

Úvod

Dong-Eui Educational Incorporation (DEI) byla založena „na podporu národní prosperity prostřednictvím vzdělávání“ v roce 1966 zesnulým dr. Kimem Im-Sikem. Od té doby DEI, která zahrnuje Dong-eui University , Dong-Eui Institute of Technology, Dong-Eui Technical High School a Dong-Eui Middle School, přispívá k rozvoji národa a regionu vzděláváním mnoha talentovaných lidí ; a jeho otevření zdravotního střediska Dong-Eui přispělo k jeho prospěchu společnosti tím, že komunitě slouží z celého srdce.

Dong-eui University , která za posledních 38 let zkušeností ve vysokoškolském vzdělávání dosáhla pozoruhodného růstu, nyní plní svoji roli centra globálního vzdělávání lídrů mimo tento region. S naší silnou vůlí otevřít novou historii vytvoříme pro 18 000 studentů nejlepší vzdělávací atmosféru, aby se vybavili kompetencemi a konkurenceschopností potřebnými pro věk neomezené konkurence.

„Dong-Eui-Ji-Chun,“ zakládající duch Univerzity Dong-eui University , obhajuje vzdělávání studentů k porozumění světu prostřednictvím akademického vzdělávání a kultivace osobnosti. S tímto vědomím budeme i nadále produkovat budoucí vůdce, kteří budou schopni úspěšně zvládat vlny změn ve stále rychleji se měnícím domácím a mezinárodním prostředí.

Vážení studenti! Doufám, že vy, jakožto hybná síla pokroku národa a regionu v 21. století, budete i nadále pěstovat kreativní myšlení a odvahu čelit novým výzvám. Dong-eui University je připravena, schopná a ochotná pomoci vašemu snu o odvaze a naději. Věnujte se prosím akademickému průzkumu a rozvoji kariéry, abyste mohli být tím, kdo otevírá lepší a slibnější budoucnost.

Místa

  • Busanjin-gu

    Busanjin-gu, Jižní Korea

    Programy

    Otázky