Keystone logo
© John Paul Swaminathan
Don Bosco International Media Academy

Don Bosco International Media Academy

Don Bosco International Media Academy

Úvod

DBIMA je filmová škola založená mediálními profesionály a cenami ověnčenými odborníky na kinematografii. Kurzy jsou jedinečně přizpůsobeny tak, aby připravily studenty na novou kreativní ekonomiku v kině. Nabízíme Evropský bakalářský titul v oboru kinematografie a audiovize a Evropský magisterský titul v oboru kinematografie a audiovize. Každý student, který se učí v prostředí malé třídy, dostává individuální výuku. Poskytujeme také špičkové průmyslové technologie tím, že jim poskytujeme praktické zkušenosti a výhodu při hledání budoucího zaměstnání. Studenti v našem areálu rostou se znalostmi a příležitostmi s myšlenkou na vedení, školení a nástroje.

Učit se Spolupracovat Objevit Osvědčení

Naučte se základní dovednosti a rozvíjejte svůj talent v týmovém prostředí. Práce na zajímavých projektech.

Setkávejte se a tvořte s ostatními z různých kultur. Vytvořte si celoživotní přátele, spolupracovníky a budoucí kolegy. Máte příležitost navštívit Paříž a zúčastnit se kurzu „Study Travel“, abyste viděli různé části Francie a Evropy. Naše diplomy jsou certifikovány EABHES pro Evropu a uznávány ve více než 138 zemích světa.

Proč DBIMA?

Kurzy DBIMA, založené profesionály pracujícími v médiích a zkušenými profesory, jsou jedinečně formulovány tak, aby připravily studenty na novou kreativní ekonomiku v kině. Každý student, který je vyučován v prostředí malé učebny, dostává individuální výuku a je vybaven vlastní počítačovou pracovní stanicí vybavenou stejným softwarem, jaký používají profesionálové z celého světa.

Poskytujeme také špičkové průmyslové technologie, které nejsou k dispozici na většině škol, což našim studentům poskytuje základní praktické zkušenosti a výhodu při hledání budoucího zaměstnání.

Rozšiřte své znalosti a příležitosti pomocí myšlenkového vedení, školení a nástrojů.

Cíle a étos

Mediální průmysl celosvětově rychle roste a očekává se, že do roku 2030 dosáhne přibližně 6 709,4 miliard USD. Vzdělání v oblasti umění a médií je však drahé a zbavuje vášnivou a talentovanou mládež možnost studovat a získat zaměstnání v tomto rozvíjejícím se oboru.

Posláním Don Bosco International Media Academy je nabídnout každému studentovi bez ohledu na ekonomické možnosti to nejlepší vzdělání v technicky vyspělém a umělecky podporujícím prostředí.

Toto poslání je středem širšího poslání Salesiánské společnosti Dona Boska, uznávané vládami celého světa jako mezinárodní organizace, která se vyznačuje výchovou sociálně slabých a ohrožených mladých lidí.

Cíle Pedagogické

 • Poskytněte profesionální, umělecké a technicky kvalitní vzdělání zaměřené na přípravu studentů na nové příležitosti v nové kreativní ekonomice v kině.
 • Identifikujte talenty, silné stránky a vášně jednotlivých studentů a pomozte jim naplánovat cestu k úspěchu.
 • Poskytněte studentům praktickou instruktáž o skutečném vybavení a softwaru, které mají používat v jejich profesi, nikoli o levnějších poloprofesionálních alternativách používaných mnoha institucemi.
 • Studenti Aid absolventů se připojují k pracovním příležitostem prostřednictvím online trhu práce, který vidí profesionálové z celého světa.
 • Poskytujte mnohem nižší poměr mezi učiteli a studenty než většina institucí.

Sociologické cíle

 • Udržujte školné dostupné a inkluzivní pro ty, kteří by jinak neměli prostředky na studium tohoto oboru.
 • Poskytněte vzdělání bez školného vybraným talentovaným kandidátům z celého světa. Pokud potřebujete pomoc s výukou, kontaktujte nás.
 • Podporovat rozvoj nové generace globálních mediálních profesionálů. Umělci a řemeslníci nejsou vybaveni pouze technickými dovednostmi, ale také hlubokým nasazením a vášní pro to, co dělají. Budoucí občané obdaření svědomím, inspirovaní k tomu, aby se vraceli a pomáhali přinášet lidstvu mír a harmonii během své kariéry.

Akreditace EABHES

Naše bakalářské a magisterské programy jsou akreditovány EABHES, což zaručuje:

 • Zlepšení mezinárodního náboru a reputace díky jejich účasti v Boloňském procesu a souladu s evropskými standardy.
 • Konkurenční míra zaměstnanosti absolventů díky mezinárodnímu uznání vašich programů.
 • Zajištění kvality akademických programů a vedení školy díky službám auditu a dohledu EABHES pro akreditaci.
 • Stabilita a udržitelný rozvoj jsou odvozeny od pevného provozního rámce, který je vytvořen na základě holistického a kolaborativního přístupu akreditace EABHES.
 • Mobilita studentů díky mezinárodnímu uznávání kreditů ECTS.
 • Příspěvek k pedagogické inovaci a akademické excelenci prostřednictvím komunity EABHES, místa pro sdílení osvědčených postupů a usnadnění mezinárodního dialogu ve vzdělávání.

Vlastnosti kampusu

Nachází se v jedné z nejživějších a nejkreativnějších pařížských čtvrtí, která je známá francouzskými legendami, jako jsou Maurice Chevalier a Édith Piaf, studenti si užívají a inspirují bohatou kulturní historií města.

Studenti studují společně a mohou navštěvovat prvotřídní muzea a galerie, díky nimž budou jejich čas v Paříži nezapomenutelný a obohacující.

  Statistika

  Studenti DBIMA přicházejí z celého světa. S nadšením pro filmovou tvorbu se chtějí stát specializovanými profesionály a hned po studiu se začlenit do profesionálního světa. Neexistuje žádné věkové omezení a studenti musí jako minimální požadavek složit svůj středoškolský diplom. Většina našich studentů je ve věku 18 až 29 let.

   Stipendia a financování

   Podle filozofie Dona Boska nabízí DBIMA slevy na školném (až 30 %) omezenému počtu studentů, kteří prokáží finanční nouzi a osobní potíže. Zvláštní komise zkoumá každou poptávku prvních žadatelů.

   Místa

   • Paris

    Rue Alexandre Dumas,75, 75020, Paris

   Otázky