Keystone logo
© ©Dominican University College
Dominican University College

Dominican University College

Dominican University College

Úvod

Dominican University College , poprvé založená v Ottawě v roce 1900 kanadskou provincií dominikánského řádu, je jednou z nejstarších univerzitních vysokých škol v hlavním městě země. Jeho vzdělávací kořeny spočívají ve studiu generale z roku 1260 na samém počátku rozvoje univerzit v Evropě. Díky své specializaci na filozofii a teologii se Dominican University College věnuje hledání pravdy v prostředí, které vyživuje kritické myšlení, přátelský dialog a jedinečnou vzdělávací zkušenost.

Prohlášení o víře

Otevřete pro příjem. Touha diskutovat. Snaha o transformaci.

Prohlášení o poslání

Pěstováním návyků akademické a lidské dokonalosti se snažíme vyvinout všestranné a kritické mysli, které navrhují kreativní řešení dnešních složitých problémů.

Těchto cílů dosahujeme v rámci bohaté a živé katolické dominikánské tradice:

  • tím, že nabízí pevný základ ve filozofii a teologii;
  • v plně dvojjazyčném prostředí;
  • a přitom se otevřeně zapojovat do různých disciplín, prostředí a vyznání;
  • aby studenti mohli realizovat svůj potenciál a změnit svět.

Jedna z nejstarších univerzitních škol v Kanadě.

Se svou specializací na filozofii a teologii se Dominican University College věnuje vyživování kritického myšlení, analýze, týmové práci a celkově jedinečné vzdělávací zkušenosti.

Spojení s Carleton University

V květnu 2012 byla Dominican University College formálně přidružena k Carleton University. Všechny udělené tituly jsou spojeny s Carleton University a studenti mají možnost zapsat se do tříd na obou kampusech.

Cenová dostupnost školného

Dominican University College nabízí nejnižší školné v Ontariu. Naším přístupem je poskytnout každému studentovi příležitost získat vysokoškolské vzdělání a zahájit kariéru.

Místa

  • Ottawa

    Empress Avenue,96, K1R 7G3, Ottawa

    Otázky