Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Dominican College

Dominican College

Dominican College

Úvod

 • Nejvyšší úroveň osobní podpory
 • Národně akreditované programy
 • Fakulta, správa a zaměstnanci, kteří se zavázali k vašemu úspěchu
 • Blízkost New Yorku a tří hlavních letišť
 • Duchové prostředí kampusu, kde je vždy něco zábavného, vzdělávacího nebo inspirativního
 • Nejlepší atletický program mezi malými vysokými školami v regionu

Vysoká škola podporuje vztahy mezi studenty a fakultami prostřednictvím malých osobních tříd. Naše výhodná poloha v malebné oblasti Hudson Valley, pouhých 17 kilometrů od New Yorku, se v naší přátelské, přesto náročné a podpůrné atmosféře cítí jako domov daleko od domova. Od roku 1952 poskytuje Dominican College studentům prostředí pro kultivaci jedinečných pout a celoživotních vztahů.

127046_Campus.jpg

Dominican College je jednou z vybraných skupin vysokých škol, které mají být jmenovány College of Distinction , založené na její vynikající kvalitě ve Four Distinctions: angažovaní studenti, skvělá výuka, živé komunity kampusu a úspěšné výsledky. Dominican College byla vyznamenána jako vysoká škola rozlišování za poslední čtyři roky

Proč Dominican College ?

Všechno, o čem jste pro vysokou školu snili, je právě tady.

Úspěch každý den

 • Učení, které zmenšuje vzdálenost mezi učebnou a kariérou
 • Desítky klubů a organizací
 • Ideální poloha 17 mil od New Yorku
 • Nejvyšší úroveň osobní podpory

DC vás připojí

Studujete s odbornou fakultou na specializovaných akademických tratích zaměřených na kariéru. To, co se naučíte, můžete použít v reálném prostředí - ještě před ukončením studia. Jsme všichni o vzdělání, které můžete použít.

127036_SEP_01536_August232018-L.jpg

DC je vaše komunita

Naše studentské tělo vypadá jako New York - což vypadá jako svět! Uděláte ty nejlepší přátele, jaké jste tu kdy měli; přátelé, se kterými se budete držet na celý život.

DC vám pomáhá sloužit

Nabízíme vám způsoby, jak se tam dostat a udělat rozdíl , od občanské angažovanosti a Habitat for Humanity po misijní cesty do zahraničí a udržitelnost na akademické půdě.

DC zahrnuje nadčasové hodnoty

Naše poslání a hodnoty jsou zakořeněny v 800leté tradici dominikánského řádu. Vítáme lidi z různých prostředí, aby se připojili k naší komunitě studentů.

Oslovte více každý den. Dominican College vám pomůže se tam dostat.

127047_DominicanCollege-ChargerCafe.jpg

Naše mise

Cílem Dominican College je podporovat excelenci ve vzdělávání, vedení a služby v prostředí, které se vyznačuje úctou k jednotlivci a zájmem o komunitu a její potřeby. Vysoká škola, založená dominikánskými sestrami v Blauveltu, je nezávislou institucí vyššího učení, katolického původu a dědictví. V dominikánské tradici podporuje aktivní a sdílené hledání pravdy a ztělesňuje ideál vzdělávání zakořeněný v hodnotách reflexního porozumění a soucitného zapojení.

Odhodlána stavět své programy na pevných základech v oblasti svobodných umění a věd, vysoká škola udržuje klima zaměřené na studenty a slouží rozmanité komunitě studentů v bakalářských a postgraduálních programech. Vysoká škola zmocňuje tuto komunitu studentů k tomu, aby vynikali, vedli a sloužili bezúhonně a aby se zodpovědně zapojili do hledání spravedlivějšího, etického a udržitelného světa.

Dominican College se věnuje zásadě, že její vzdělávací programy a služby musí být náročné a podpůrné, rozlišovat jak na vysoké úrovni, tak na základě potřeb a potenciálu jednotlivého studenta. Absolventi jsou potvrzeni a angažováni těmito standardy a hodnotami a jsou připraveni na smysluplný život a na povolání a profese, které se rozhodnou vykonávat.

Místa

 • Orangeburg

  Western Highway South,470, 10962, Orangeburg

Otázky