Keystone logo
Dnieprodzerzhinsk State Technical University

Dnieprodzerzhinsk State Technical University

Dnieprodzerzhinsk State Technical University

Úvod

Dnieprodzerzhinsk State Technical University má dnes 6 fakult, 33 kateder, 2 vysoké školy, 1 technickou školu, regionální vzdělávací a vědecký výrobní komplex „Prometheus“, 7 učebních a laboratorních budov, tři koleje, knihovnu s až milionem kopií a haly elektronických informace, vyspělá informační síť s přístupem na internet, vzdělávací televizní středisko, redakční a vydavatelské oddělení, zdravotní středisko, zdravotní středisko na břehu řeky Oril, sportovní a stravovací zařízení, silná jednotka údržby.

Univerzita nabízí vzdělávací programy ve 23 specializacích. Nyní má univerzita asi 5 000 studentů a 2 500 z nich jsou studenti na plný úvazek. Univerzita zaměstnává 296 výzkumných a pedagogických pracovníků, včetně 37 doktorů věd, řádných profesorů a 186 kandidátů věd, docentů. Od roku 2006 postgraduální studium ukončilo 142 absolventů, obhájeno 62 kandidátských a 10 doktorských prací.

Struktura Dnieprodzerzhinsk State Technical University zahrnuje Dniprovského vysokou školu ekonomickou, Odbornou školu (katedru kvalifikovaných zaměstnanců) a Obchodní vysokou školu na Dniprovské státní technické univerzitě.

Místa

  • Kamianske

    Dniprobudivs'ka Street,2, 51900, Kamianske

    Otázky