We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Dmad - Escuela de Arquitectura y Diseño interior

Dmad - Escuela de Arquitectura y Diseño interior

Dmad - Escuela de Arquitectura y Diseño interior

Úvod

Dmad se narodil v roce 2013 v Madridu (Španělsko), kdy se skupina architektů s velkým zájmem o interiérový design rozhodla zavést novou praktickou výukovou metodu blízkou profesnímu životu v kurzech a magisterských stupních. Zavedení „projektu“ do třídy je naším cílem a vyřešení všech každodenních starostí, kterým profesionál čelí, když začíná pracovat. Tak vznikla škola interiérového designu a architektury Dmad.

Jsme "boutique school", mladá a kosmopolitní, s malými skupinami. Tímto způsobem můžeme zajistit, že učení je personalizované a posiluje nedostatky nebo slabá místa každého studenta během kurzů a magisterského studia.

V Dmad najdete nejen místo, kde se můžete učit, ale také rodinu, kde budete mít veškerou podporu, kterou potřebujete k zahájení své profesionální kariéry ve světě designu.

Metoda

Dmad je škola interiérového designu a architektury s konceptem „boutique“, ve kterém se výuka provádí prostřednictvím osobních kurzů a skutečných projektů, malých skupin a významných profesionálů ve světě designu jako učitelů, kteří pomáhají studentům přechod mezi školou a světem práce. Pokud hledáte efektivní a efektivní metodu výuky, jste na správném místě.

Diferenciace

Hlavní hodnotou školy Dmad jsou její učitelé, prestižní odborníci, jejichž projekty udávají trendy v oblasti architektury, interiérového designu, krajinářství a designu obecně. Vedou studenta v jeho profesní kariéře a řeší pochybnosti mimo přísně akademickou sféru.

Najdete zde také známou a blízkou atmosféru.

Během kurzů a magisterského studia ve většině předmětů spolupracujeme s firmami v oboru a se skutečnými klienty, což dává studentovi zkušenost velmi blízkou skutečnému světu práce.

Naše kurzy a magisterské studium jsou akreditovány prestižními univerzitami ve Španělsku: Nebrija University a Papežská univerzita v Salamance a v Itálii: eCampus Telematic University, která uděluje oficiální titul pro magisterský titul v oboru interiérového designu (Global Design).

Získané tituly

  • Kurzy akreditované Papežskou univerzitou v Salamance;
  • Magisterské tituly akreditované Nebrijskou univerzitou jako vlastní titul;
  • Magisterský titul akreditovaný Univerzitou Telemática e Campus jako OFICIÁLNÍ titul uznávaný italským ministerstvem školství.

Modalita

Všechny kurzy a magisterské tituly na School of Interior Design and Architecture, Dmad, jsou 100% tváří v tvář.

Místa

  • Madrid

    Dmad - Madrid Paseo de la Habana nº 151 Madrid, España., 28036, Madrid

Otázky