Keystone logo
Diponegoro University

Diponegoro University

Diponegoro University

Úvod

Diponegoro University (UNDIP) je prestižní univerzita se nachází v severní Central Java Indonésie. Je znám tím, že v čele technických a technologických znalostí a zkušeností, s posláním být vynikající výzkum University. UNDIP také získal reputaci pro inovativní vzdělávání a špičkové výzkumu, s vizí do vzdělávání techniků a odborníků k rozvoji tvořivé lidské zdroje a vyspělých technologických inovací. To je v souladu s úsilím země, jež bude plně vyvinuté a znalostech bohatý národ. UNDIP má 11 fakult a řadu výzkumných center, kromě akademických oddělení do servisu technologické, vzdělávací a výzkumné potřeby univerzity.

Důležitým výsledkem UNDIP pečlivě řízeného modernizace je stále zlepšení vzdělávacího systému, který nalil miliony do výzkumu a vývoje, a podporovat zahraniční studenty do země. V roce 2008 THES-QS Top World University Rankings, Diponegoro University (UNDIP) vystupoval také v žebříčku 501 + pozice, která snižuje z Top 500 (401-500. pozice) v roce 2007. V roce 2009, UNDIP zařadil 171th z Top 200 Asie od QS Top Asie University Ranking. V roce 2009, kvalita výuky v UNDIP se výrazně zlepšila v posledních letech, po nařízení vlády, že všichni učitelé a lektoři musí mít Master / titul PhD na téma, které se učit, což nebyl případ před přelomem století.

Diponegoro University (UNDIP) již dávno řízení své nekonečné pokusy, které mají být akreditovány jako národní univerzity, že být hrdí a akreditované mezinárodně jako vynikající univerzity. Tento program byl v souladu s globálními výzvami éry. Globální éra vyžaduje vysokou kvalitu vzdělávacích institucí, které provádějí některé vědomosti k účasti v soutěží mimo světové rychlé soutěži. Na základě současných podmínek, kvalitní vzdělání na vysoké škole by měl být vždy v zájmu rozvoje kvalifikované, vzdělané a špičkové technologie lidské zdroje zvýšily. Strategické akce byla přijata v souladu s k novému paradigmatu programu rozvoje vysokoškolského vzdělávání, která byla navržena generální ředitelství indonéský vysokého školství (IDGHE).

V roce 2020, UNDIP chce být podporován výzkum na špičkové univerzity. Úsilí o dosažení vize, UNDIP definuje své poslání následovně:

aby poskytovaly co nejlepší vzdělávací program v oblasti vědy, techniky a umění, provádět odborné vědecké výzkumy a publikace jako přínos k rozvoji vědy a techniky, poskytovat kvalifikované veřejné služby v souladu s poptávkou společnosti a rozvoj znalostí a technických věd provádění hodnocení pravidelně ke zlepšení kvality, samostatnost, odpovědnost a akreditaci vysoké školy.

Vize, mise a hlavní vědecký zájem UNDIP byly zaměřeny na Eco-Pobřežní-Region rozvoj. Máme významný podíl z nejvíce konkurenceschopných postgraduální a řádné programů v oblasti strojírenství, zvířat, zemědělství, informační a komunikační technologie, věda, matematika, ekonomie, management, zdravotnictví, sociální a politické vědy, dopisy, veřejného zdraví, rybolov a námořní vědy a psychologie.

Student hostel ubytování budou poskytovány UNDIP uvnitř regionu areálu, stejně jako soukromý pronájem kolem areálu poskytované komunitou. Kolem soukromého pronájmu má student, menza, která nabízí širokou škálu jídel za rozumné ceny. Cena pokoje v soukromém pronájmu se pohybuje od Rp 150.000 Rp 250.000 měsíčně, závisí na dostupných zařízeních. Ceny pokojů nejsou včetně podestýlky a čištění. Postgraduální studenti mohou být ubytováni v soukromých rezidencích pro rodinu. Je třeba poukázat na to, že sazby mohou podstatně lišit v závislosti na typu ubytování, blízkost areálu a dalších relevantních faktorů. Obecně platí, že informace o soukromých rezidencí k pronájmu jsou k dispozici v místních novinách.

Místa

  • Semarang

    Diponegoro University Jalan Professor Haji Soedharto, 50275, Semarang

Otázky