We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Dicle University

Dicle University

Dicle University

Úvod

Dicle University byla oficiálně založena v roce 1966, se založením lékařské fakulty jako součásti Ankarské univerzity a se založením Přírodovědecké fakulty v roce 1973. To bylo nejprve jmenováno University of Diyarbakır , a v roce 1982 byl název změněn na Dicle University .

Dicle University , která se zavazuje vyrábět, využívat znalosti a předávat je službě lidstvu v místně-regionálním a univerzálním kontextu; V minulých letech to byla nejen univerzita sloužící tomuto regionu, ale také posílila svou sílu svým mezinárodním úspěchem. V jeho těle dnes; 15 fakult s moderními strukturami, kde studenti a akademici budou potřebovat veškerá zařízení od A po Z, 12 odborných škol s technickým vybavením, 4 školy, 1 konzervatoř, 4 instituty, 30 praktických a výzkumných center, nemocnice pro školení a výzkum, onkologická nemocnice, dětská Hospital Burn Center, největší srdeční nemocnice na Středním východě, všechny příklady Turecka a první postavené nezávisle na traumatologické pohotovostní nemocnici, která buduje složité vědecké a akademické pojmy, jsou mezinárodní kompetence univerzity.

Místa

  • Diyarbakır

    Diyarbakır, Turecko

    Otázky