Keystone logo
Dialogo - study in Brazil

Dialogo - study in Brazil

Dialogo - study in Brazil

Úvod

Diálogo Brasil je jedním z prvních škol vzdělávací výměny v Brazílie, Společnost byla založena v roce 1989 v Salvador da BahiaJe to reference v oblasti výuky a výcviku akulturace portugalštiny pro cizince. Programy na míru pro jednotlivce, společnosti, vysokých škol a institucí po celém světě. To je 26 let zkušeností a kvality ve výuce portugalskou a brazilskou kulturu, Škola se nachází na 3. nejlepší pláž na světě, Porto da Barra BeachV sousedství Barra, zvolený v roce 2007 podle britského listu The Guardian.

Skládá se z velkého a krásného 2 podlažní-domu: - devět klimatizovaných učeben opatřených-zvuko- audio zařízení - kuchyňská linka pro gastronomii výuku - Saloom pro Samba tanec, Capoeira a jógy - velký venkovní zelené plochy pro chating a kouření - Volný internet a Wi-Fi, káva a čaj

Metodika DIALOGO kurzy Nejsilnější rysem programů DIALOGO Brasil je hodně diskuse v učebně školení, stejně jako integraci kulturních aktivit na základě zásad komunikativního přístupu k mezikulturnímu a výuky jazyků. Výuka probíhá v portugalštině a jsou pečlivě připravené pro každou úroveň. V příjemném způsobem, hry, hudbu, videa a další učební pomůcky jsou používány rozvíjet své dovednosti v poslechu a mluvení, které připravují studenty, aby plnily různé úkoly v reálných životních situacích.

Škola vyvinula výukové moduly pro všechny úrovně: "Falo Português I, II a III". Tyto moduly zahrnují situace, gramatiku a slovní zásobu nezbytné pro cizince, který je v Brazílii.

Proč Salvador da Bahia? Salvador je také známý jako kapitál brazilského štěstí kvůli jeho nesčetných populárních venkovních stran, včetně jeho pouliční karneval. Město má největší karneval na světě. První koloniální kapitál Brazílie, město je jedním z nejstarších v Americe.

Místa

  • Salvador

    Diálogo Brasil, Rua Dr. João Pondé, 240 Porto da Barra, Bahia, 40140-810, Salvador

Programy

    Instituce také nabízí:

    Otázky