Keystone logo
Umeå Institute of Design - Umeå University

Umeå Institute of Design - Umeå University

Umeå Institute of Design - Umeå University

Úvod

Univerzita Umeå, Ústav designu Umeå

Umeå Institute of Design poskytuje pět akademických programů zaměřených výhradně na průmyslový design a související specializace. Programy se pohybují od bakalářských až po magisterské a doktorské úrovně. Nabízíme vysoce konkurenční, profesionální a mezinárodní vzdělávací programy průmyslového designu podporované výjimečným technickým vybavením a zdroji. Institut je organizován v rámci Přírodovědecké a technologické fakulty univerzity v Umeå.

Hlavní programy

Na úrovni magisterského studia existují tři mezinárodně orientované a specializované dvouleté programy, které vedou k získání magisterského titulu zahrnujícího 120 ECTS kreditů.

Tři disciplíny jsou:

  • Pokročilý návrh výrobku
  • Návrh interakce
  • Návrh dopravy

Magisterské programy probíhají v angličtině a jsou otevřeny zahraničním studentům. Občané EU neplatí žádné školné.

Mezinárodní studenti

Studenti z celého světa jsou v současné době zapsáni do našich magisterských programů a vytvářejí tak jedinečnou kombinaci kreativní energie a mezikulturního obohacování.

V současné době máme studenty z 30+ zemí včetně Norska, Kanady, Dánska, Velké Británie, Indie, Turecka, Japonska, Brazílie, Mexika, Švédska, Finska, Koreje, Číny, Německa a USA. Téměř 80 procent studentů magisterského studia pochází z jiných zemí než ze Švédska.

Spolupráce s průmyslem

Ve všech čtyřech programech Institut pravidelně spolupracuje s řadou společností a organizací, včetně Google, IKEA, Nokia, Volvo Trucks, Volvo Cars, Ericsson, ABB, Electrolux a Husqvarna, z nichž některé jsou také silně zapojeny do výzkumných programů Institutu.

Místa

  • Umeå

    Umeå Institute of Design Umeå University

Otázky