Keystone logo
DePaul University Department of International Studies

DePaul University Department of International Studies

DePaul University Department of International Studies

Úvod

Mezinárodní studie

Katedra mezinárodních studií používá interdisciplinární rámec pro zkoumání historických a současných dimenzí komplexních globálních otázek.

Studenti v této oblasti rozvíjejí dovednosti ve výzkumu a analýze a kultivují kritické povědomí o vztazích moci a nerovnosti, které formují konflikt a vývoj na místní a globální úrovni.

111260_pexels-photo-1153213.jpeg

O

Vítejte na katedře mezinárodních studií, kde sídlí vysokoškolský program, absolventský program a pětiletý program BA / MA. Mezinárodní studia jsou stále se vyvíjející oblastí, která se snaží pochopit a řešit mezinárodní otázky způsobem, který integruje politické, sociální, ekonomické a kulturní metody analýzy.

Naši studenti rozvíjejí vynikající dovednosti v oblasti výzkumu, psaní a kritického myšlení, které je připravují na širokou škálu kariérních cest ve veřejném, soukromém i neziskovém sektoru, včetně zahraničních služeb, humanitární pomoci a mezinárodního rozvoje, veřejné politiky, mezinárodního obchodu, služeb, žurnalistiky a práva.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Chicago

    DePaul University Welcome Center 2400 N. Sheffield Ave. Chicago, IL 60614, , Chicago

Otázky