Keystone logo
© Eva Dang
Department of Mathematics University of York - Online Programs

Department of Mathematics University of York - Online Programs

Department of Mathematics University of York - Online Programs

Úvod

Založena na zásadách odbornosti, rovnost a příležitosti pro všechny je University of York otevřen v roce 1963 s pouhými 230 studentů. Od té doby jsme se stali jedním z předních světových univerzit, vybojovat si reputaci jako akademický powerhouse, kde jasné zaměření na excelenci zajistila národní a mezinárodní uznání vedle již zavedených institucí.

Akademický excellence

. člen elitní skupiny Russella vysokých školJsme dynamická, intenzivní výzkum univerzita zavázala k vývoji život zachraňujících objevů a nových technologií k řešení některých z nejpalčivějších globálních výzev.

V současné době existuje více než 30 akademických oddělení a výzkumných center a studentský sbor rozšířil na téměř 16.000.

Školní areál a město

Nachází se v docházkové vzdálenosti od centra města Yorku, náš bezpečné a atraktivní školní areál Heslington je domovem našich devíti vysokých škol a většina našich oddělení. Máme také několik oddělení umístěné v centru města na historickém krále Manor.

V posledních letech se naše £ 750m expanze školního areálu viděl otevření sedmi nových budov, což zvyšuje naši schopnost počtu studentů a poskytnutí většího světové úrovně vybavení pro 21. století. Udržitelnost hraje klíčovou roli v tomto ambiciózním vývoje.

Místa

  • York

    Heslington United Kingdom, YO10 5DD, York

Programy

    Otázky