Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Deland Aviation

Deland Aviation

Deland Aviation

Úvod

V Deland Aviation je naším nejdůležitějším produktem bezpečnost. Pokud máte letadlo, které potřebuje údržbu, kontrolu nebo opravu, naše servisní středisko je zde, aby sloužilo vašemu letadlu. Udržet to vypadá dobře a bezpečně létat a užívat si.

naše služby

Pilotní výcvik: Část 141 a 61 Školení

Deland Aviation nabízí letový výcvik za nejlevnější ceny místně. Část 141 Flight Training je poskytována společností AVIA Flight Academy International, Inc.

Simulace letadla: Přesná kontrola letu

Garmin 430 je vybaven. Kontrola odborné způsobilosti. Jeden / ME školení

Podrobné detaily / čištění letadel: Úplné servisní podrobnosti

Mokré mytí, suché mytí, odmaštění podvozku, leštění (odstraňování oxidu uhličitého), voskování, čištění interiéru a podrobnosti kokpitu

Údržba: Více než 100 let zkušeností

Jsme hrdí na to, že nabídneme letadlovou kontrolu a údržbu všech vašich potřeb. Údržba je dokončena včas.

Parkování letadel: velká parkovací plocha

Prostřednictvím firmy Deland Aviation jsme schopni ušetřit peníze tím, že nabízíme cenově dostupné Venkovní parkování letadel ve výši 75,00 USD měsíčně na letišti Deland.

Pronájem letadel: Piper a Cessna

Nabízíme zvýhodněné ceny za pronájem bloků! Podívejte se na naše ceny.

Runway, airstrip in the airport terminal with marking on blue sky with clouds background. Travel aviation concept.

Pohodlně se nachází ve východní centrální Floridě, Deland Aviation nabízí perfektní letecký výcvik a dovolenou cíl. Uhnízděný v krásné DeLand, Deland Aviation 's prvotřídní umístění nabízí vše, co byste chtěli: senzační počasí, nedaleká přímořská letoviska a nedotčené pláže, mistrovská golfová hřiště a vzrušující atrakce v rámci snadné jízdy, včetně Disney World, Epcot, Daytona Speedway, Marineland a historické St Augustine.

Pokud létá letecky, Daytona International (DAB), Orlando-Sanford International (SFB), Orlando International (MCO) a Jacksonville International (JAX) jsou nejbližší komerční letiště. Samozřejmě, pokud cestujete soukromým letadlem, Deland Municipal Airport (KDED) je přirozenou volbou, která zahrnuje prodloužené dráhy a RNAV GPS přístupy (s minimem LPV). Můžeme vám pomoci se všemi vašimi cestovními záležitostmi bez ohledu na to, kam se rozhodnete přijet.

Tak proč neudělat další trénink na rodinné záležitosti? Pomůžeme vám s koordinací všech potřebných opatření, abyste zajistili, že vy a vaši společníci máte příjemný a nezapomenutelný pobyt.

Místa

 • Deltona

  1210 Flight Line Blvd, DeLand, FL 32724, USA, 32724, Deltona

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky