Keystone logo
Deggendorf Institute of Technology MSc v oboru umělá inteligence a datová věda
Deggendorf Institute of Technology

MSc v oboru umělá inteligence a datová věda

Deggendorf, Německo

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

30 Nov 2024

Mar 2025

EUR 72 / per semester *

Na kampusu

* žádné školné, pouze poplatek 62 EUR za studentské služby za semestr

Úvod

Stejně jako elektřina před více než 100 lety přinesla dalekosáhlé změny, umělá inteligence (AI) začala zásadně měnit naše životy. Umělá inteligence je další fází průmyslové revoluce a pevně se etablovala v naší společnosti. Probíhající transformací se dotkla téměř všechna průmyslová odvětví prostřednictvím svých algoritmů.

Master of Artificial Intelligence and Data Science Program řeší tuto transformaci tím, že studentům poskytuje široké a hluboké dovednosti požadované od odborníků pracujících a vyvíjejících AI. Nedílnou součástí tohoto studijního programu je navíc datová věda. Odborníci na umělou inteligenci musí být schopni získávat, zpracovávat a ukládat obrovské množství dat, což je základem AI a vývojových procesů.

Jedinečná pro magisterské programy v této oblasti je integrovaná stáž, kterou musí studenti absolvovat, a umožňuje jim převádět teorii do praxe.

Studijní program MAID navíc slouží k posílení cílů EU v oblasti kooperativního učení, výzkumu a výuky. Vzhledem k přeshraniční povaze studijního programu, jeho zakotvení v regionálních high-tech společnostech a jeho mezinárodnímu charakteru studenti získají nejen odborné znalosti a praxi v této oblasti, ale budou mít prospěch z rozmanitého studentského sboru, který bude podporovat mezikulturní kompetence a poskytnout pevný základ pro inovace.

Přijímací řízení

Osnovy

Stipendia a financování

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky