Keystone logo
Deggendorf Institute of Technology

Deggendorf Institute of Technology

Deggendorf Institute of Technology

Úvod

Možnosti

Zavázali jsme se produkovat globální absolventy s mezinárodními tituly: 195 partnerských univerzit po celém světě poskytuje studentům mnoho příležitostí k získání zkušeností a získání kreditů k jejich diplomu prostřednictvím zahraničních výměnných semestrů, stáží a dvoustupňových studií v zahraničí. Ve skutečnosti všechny vysokoškolské tituly zahrnují povinný semestr stáže, který lze absolvovat buď lokálně, nebo v zahraničí.

Spolupracujeme s více než 500 regionálními a nadnárodními společnostmi, včetně globálních hráčů, jako jsou BMW, MAN, Continental, ZF a Siemens, kde mohou studenti získat neocenitelné pracovní zkušenosti. Univerzitní kariérní služba navíc organizuje mentorský program, ve kterém studenti spolupracují s profesionálním obchodním mentorem, aby jim pomohli dosáhnout jejich profesionálních cílů. Tato aktivní propagace zkracuje přechod z akademické na profesionální kariéru, což znamená, že naši absolventi jsou na trhu práce obzvláště úspěšní.

Statistika

Naše studentská populace čítající téměř 8 619, včetně 45 % zahraničních studentů, studuje řadu studijních oborů vyučovaných v angličtině nebo němčině.

  Vlastnosti kampusu

  Výukové areály

  Studenti jsou rozmístěni po osmi fakultách na dvou kampusech. Hlavní kampus v Deggendorfu má širokou škálu studijních programů vyučovaných buď v angličtině nebo němčině. V evropském kampusu Rottal-Inn se všichni studenti vyučují výhradně v angličtině (zahraniční studenti navštěvují hodiny němčiny). Tyto dva areály jsou od sebe vzdáleny hodinu jízdy a oba jsou v Bavorsku v jižním Německu.

  Skvělý životní styl považujeme za důležitý faktor pro pohodu našich studentů. Studenti jsou podporováni mnoha zařízeními, jako je řada studentských klubů, rozsáhlý sportovní program (v současnosti jsme německými univerzitními fotbalovými mistry), velká mezinárodní kancelář, jazykové centrum a kariérní servis. Každoročně každé léto pořádáme akci otevřených dveří na akademické půdě a hudební festival.

  Všechny fakulty, dílny a servisní střediska pro naše studenty sídlí v našem kampusu a v jeho okolí a vytvářejí otevřené, přátelské a komunikativní prostředí mezi zaměstnanci, studenty a pedagogickými pracovníky.

  • Podívejte se na naše výukové areály na www.th-deg.de/en/dit/campuses

  Obrázky kampusu Deggendorf:

  121525_Degcampus.jpg
  121526_Degaudiolab.jpg
  121527_Degcampushallway.jpg
  121528_Degcampus2.jpg
  121529_Degcampussnow.jpg
  121530_Degcampussummer.jpg

  Obrázky evropského kampusu:

  121531_ECcafe.jpg
  121532_ECcampus2.jpg
  121533_ECcampus1.jpg
  121534_ECcarpark.jpg
  121535_EClibrary.jpg

   Místa

   • Pfarrkirchen

    Max-Breiherr-Str. 32

   • Deggendorf

    Edlmairstraße 6 und 8 94469 Deggendorf

   Otázky