Keystone logo
Dakota Wesleyan University Online

Dakota Wesleyan University Online

Dakota Wesleyan University Online

Úvod

Online & dospělých studentů

Dakota Wesleyan University byla vždy místem společenství; místo, kde se studenti stanou součástí něčeho většího než jen vysoké školy. Nyní DWU nabízí dospělých studujících jedinečnou příležitost stát se součástí komunity DWU - digitální komunity, která je. Nabízíme čtyři plně on-line studijní programy:

Magistr obchodní administrativy - MBA RN-Bachelor of Science ošetřovatelské stupně Master of Arts ve vzdělávání Bachelor of Arts v organizační vedení

Digitální kampus DWU je místo, kde se student učí dospělé se svými vrstevníky žonglování kariéru, rodinu a osobní závazky, zatímco zbývající specializovaná na výzvu vydělávat míru. asynchronní chování programů "umožňuje studentům účastnit se diskuse ve třídě, předloží kurzu a komunikovat s fakultou a spolužáky kdykoliv během dne nebo v noci. Víc než jen místo jít do třídy on-line, digitální školní areál slouží jako společenství, ve kterém se rozvíjet vztahy s vrstevníky a členy fakulty i mimo třídního prostředí.

Naše zřetelná tradice doručování personalizovaného vzdělávání zakotvené v našich hodnotách učení, vedení, víry a služby budou přítomny v těchto on-line programy. Náš závazek k zapojení diskuse etiky, hodnot a soucitu zůstane v čele těchto nových studijních programů.

Studenti jsou vedeni ke spolupráci smysluplně na reálných problémů s cílem překonat zkušenosti z učebny do každodenního života.

Místa

  • Mitchell

    Dakota Wesleyan University 1200 W. University Ave Mitchell, SD 57301, , Mitchell

Otázky