Keystone logo
Dakota College At Bottineau

Dakota College At Bottineau

Dakota College At Bottineau

Úvod

Dakota College At Bottineau poskytuje studentům kvalitní vzdělání v pečujícím prostředí. Instituce si cení rozmanitosti a osobního obohacení podporou angažovaného učení za účelem zaměstnání a převodu na univerzitu. Dakota College At Bottineau s pomocí podpůrné komunity Dakota College At Bottineau důraz na přírodu a technologie, aby mohla plnit své poslání prostřednictvím řady učebních plánů, programů a služeb.

Dakota College At Bottineau existuje téměř stejně dlouho jako samotná Severní Dakota. Státní ústava, ratifikovaná v roce 1889, stanovila lesnickou školu, která by měla podporovat růst stromů v prériích. Naše dveře jsme otevřeli v roce 1906 jako lesnická škola v Severní Dakotě.

Od té doby se toho hodně změnilo, včetně našeho jména a mise. Ale stále jsme tady, abychom kultivovali růst. „Růst“ samozřejmě neznamená přesně to samé v 21. století jako v 19. století. Zatímco naše programy přírodních zdrojů zůstávají mezi těmi nejlepšími na horním Středozápadě, nabízíme také tituly v oborech, jako je zdravotní péče, webdesign a informační technologie, spolu se silným programem svobodných umění. A máme jeden z nejrobustnějších programů distančního vzdělávání ve státě.

Krajina Severní Dakoty se od roku 1889 hodně změnila, a to jak fyzicky, tak kulturně. Naši absolventi pomohli tyto změny uskutečnit. A Dakota College At Bottineau se také změnila --- abychom mohli připravit dnešní studenty na stavbu krajiny budoucnosti.

Místa

  • Bottineau

    Simrall Boulevard,105, 58318, Bottineau

    Otázky