Keystone logo
Daegu Cyber University

Daegu Cyber University

Daegu Cyber University

Úvod

Daegu Cyber University je otevřená univerzita, která je součástí školní akademie Yeong Gwang, kterou založil reverend Seongsan Rhee Young Shik s jeho zakládajícím duchem „lásky, světla a svobody“. Od našeho založení v roce 2002 dosahujeme pozoruhodného pokroku a vývoje a jsme bratrskou školou univerzity Daegu University, která zahrnuje sociálně náročné a usiluje o podporu soucitných jedinců, kteří osvětlují svět realizací zakládajícího ducha „Lásky, světla a svobody“ . “ Díky tomu se Daegu Cyber University etablovala jako jedna z předních specializovaných kybernetických univerzit v Asii v oblastech speciálního vzdělávání, sociální péče, poradenství a terapie a rehabilitace.

Vzhledem k tomu, že brzy přijde den, kdy kybernetické univerzity povedou vysokoškolské vzdělávání, všichni na Daegu Cyber University spolupracují na přípravě na tuto bezprostřední budoucnost pomocí „inovativního inteligentního vzdělávání“ a na realizaci společného blahobytu pro všechny lidi, který je postaven na duchovním základě ušlechtilého lidstvo.

Daegu Cyber University stala přední univerzitou v oblasti budoucího sbližování, ustanovila „UCAN“ jako svou novou vizi vzdělávací filozofie usilovat o „komplexní učení celého člověka“, které podporuje soucitné profesionály, kteří vytvářejí spravedlivou a krásnou společnost zaměřením na „Výjimečnost, kreativita a význam“ vycházející ze zakládajícího ducha „lásky, světla a svobody“.

„Jedinečnost, kreativita, ambice a iNtelligence“ jsou hodnoty budoucího vzdělávání, které by se měla v konečném důsledku věnovat Daegu Cyber University K uskutečnění těchto hodnot bude Daegu Cyber University usilovat o zajištění globální konkurenceschopnosti vytvářením sociálních hodnot posilováním své kapacity inteligentního vzdělávání a posilováním základů pro budoucí konvergenční vzdělávání.

Jako otevřená univerzita, která vede zítřejší konvergenční vzdělávání, Daegu Cyber University naději pro budoucí vzdělávání prostřednictvím realizace sociálních hodnot prostřednictvím školení jednotlivců, kteří osvětlí svět.

Místa

  • Gyeongsan-si

    Gyeongsan-si, Jižní Korea

    Otázky