Keystone logo
Düsseldorf Business School

Düsseldorf Business School

Düsseldorf Business School

Úvod

Poslání a struktura DBS

Düsseldorf Business School byla vytvořena úzkým partnerstvím s Fakultou podnikové správy a ekonomiky Univerzity Heinricha Heineho. Podporují jej renomované společnosti a organizace v oblasti Düsseldorfu, Heinrich Heine University a profesoři profesorů. Tato struktura je jedinečná v pokročilém obchodním školení a dalším vzdělávání v Německu.

Po více než 18 let se postavení a vývoj DBS vyznačovalo úzkým propojením s partnery v obchodním světě. DBS integruje vysokou intelektuální kvalitu se silnou praktickou aplikací. Stupně ze studia MBA uděluje Univerzita Heinricha Heineho, která zajišťuje vysokoškolské akademické promoce s mezinárodním uznáním.

Pokračující zapojení našich partnerů ze soukromého sektoru do dalšího rozvoje programu zaručuje, že znalosti a kompetence, které se vyučují, jsou okamžitě profesionálně relevantní. Kurzy DBS jasně splňují mezinárodní požadavky stanovené pro programy MBA. Náš program také získal souhlas od mezinárodní akreditační agentury FIBAA.

Pro úspěšné dokončení programu MBA a jako základ pro převod získaných znalostí a dovedností do obchodní praxe je rozhodujících několik faktorů:

Excelentní tvorba a realizace studijních kurzů, které jsou teoreticky a prakticky relevantní; zajišťuje je tým zkušených učitelů z univerzit a podniků, stejně jako aplikace nejnovějších metod výuky a učení.

Flexibilita pro studenty; jedná se především o příležitost studentů prostřednictvím mimopracovního studia vyvážit studijní období s pracovními. Flexibilita se dodatečně odráží ve volitelných předmětech a variantách v rámci osnov.

Ekonomické prostředí, ve kterém probíhají studie, zajišťuje město Düsseldorf se svými četnými obchodními aktivitami, zejména v odvětvích orientovaných na budoucnost, dynamické prostředí

Místa

 • Düsseldorf

  Universitätsstraße,1, 40225, Düsseldorf

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky