Keystone logo
Czech University of Life Sciences Prague Magisterský titul v oboru Business Administration (BAN)
Czech University of Life Sciences Prague

Magisterský titul v oboru Business Administration (BAN)

Prague, Česká republika

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

30 Sep 2024

CZK 108 000 / per year *

Na kampusu

* 4 320 EUR (na základě aktuálního směnného kurzu)

Úvod

Studijní program nabízí ucelené pojetí moderního podnikání a v jeho rámci studenti získají hluboké znalosti z podnikatelských a správních činností souvisejících se zakládáním, řízením a správou podnikatelských subjektů. Vyvážená kombinace teoretických disciplín a aplikačně orientovaných předmětů vybaví absolventy potřebnými kompetencemi pro složité rozhodovací situace na různých úrovních řízení.

Budou mít prakticky uplatnitelné znalosti z ekonomických, finančních, marketingových a strategických analýz. Budou schopni prakticky aplikovat moderní marketingové přístupy a komunikovat s externími dodavateli marketingových služeb. Budou zpracovávat různé druhy obchodních transakcí, jak v národním, tak mezinárodním obchodě. Budou schopni realizovat nákladově efektivní přístupy s důrazem na udržitelnost, to vše s odpovídajícím právním vědomím.

Studijní program je vyučován v anglickém jazyce a zvyšuje tak konkurenceschopnost absolventů na trhu práce, jejich schopnost komunikace s obchodními partnery v zahraničí a navíc zvyšuje jejich toleranci ke kulturním odlišnostem.

Ideální studenti

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Výsledek programu

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky