Keystone logo
The Catholic University of America, Department of Biology

The Catholic University of America, Department of Biology

The Catholic University of America, Department of Biology

Úvod

Vítejte na stránkách Ústavu biologie

Každý semestru Oddělení biologie postgraduální studenti uspořádat sérii seminářů, kde pozvaní řečníci z jiných institucí prezentovat výsledky svého výzkumu.

Semináře se konají v pondělí v 11:10 hodin v RM. 215 McCort-Ward. Pizza se podává v 12:00 hodin v RM. 200 v návaznosti na seminář.

Tato akce se koná pod záštitou postgraduální student asociace.

Biologie Club

The ČZU Biology Club je organizace pro všechny zájemce v biologických vědách. V akademickém roce Club pořádá kombinaci sociálních a vzdělávacích aktivit, které poskytuje mnoho příležitostí pro studenty komunikovat s fakulty a mezi sebou navzájem. Sponzoři klubu přednáškové řešení aktuálních problémů a další témata zájmu, a poskytuje svým členům příležitost navázat kontakty s odborníky v oblasti přírodních věd.

Vzorkování posledních klubové činnosti patří: Vítání párty na začátku akademického roku; kariéry mluví; spadnout večeři; přednáškové; medik-orientované programy; Vánoční Večírek; end-of-rok barbecue, a; Fond na balíky díkůvzdání pro přístup k některým (So Ostatní jísti).

Mise

Centrum pro pokročilý výcvik v buněčné a molekulární biologie, jednotka z katedry biologie na Catholic University of America byla založena v roce 1983 jako Mezinárodní centrum pro poskytování odborného vzdělávání vědců, techniků, postgraduálních studentů a post-doktorských kolegy. Zaměřuje se na nových i zavedených koncepcí biomedically související a technologií, které poskytují významný impuls pro současný výzkum, inovativní průmyslové aplikace a sofistikované laboratorní diagnostické techniky.

Místa

  • Washington

    Department of Biology 103 McCort-Ward The Catholic University of America 620 Michigan Avenue NE. Washington, DC 20064, , Washington

    Programy

    Otázky