We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Cromwell UK International Education

Cromwell UK International Education

Cromwell UK International Education

Úvod

VÍTEJTE NA CROMWELLOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ

Cromwell UK International Education je uznávaným poskytovatelem vzdělávacích programů a nabízí širokou škálu vzdělávacích programů ve spolupráci s předními univerzitami ve Velké Británii. Cromwell má za cíl poskytnout nejnovější poznatky o osvědčených postupech, aby se člověk a společnost staly efektivními a účinnějšími, aby se vyrovnaly s průmyslovými a sociálními problémy, které se stále měnícímu světu kladně hodnotí.

Společnost Cromwell je vedena skupinou zkušených a vyškolených odborníků z oblasti vzdělávání, psychologů a bývalých firemních vedoucích společností, které jsou řízeny silným podnikáním a jsou zřízeny tak, aby efektivně využily lidských potenciálů pro potřeby trhu práce.

Kvalifikace, které nabízí společnost Cromwell, se stává krokem, zatímco naše školení orientované na zaměstnání, které přivede každého žáka na vrchol firemního kariérního žebříčku a usiluje o to, aby všichni jeho studenti byli zaměstnatelní s náležitým postojem a kvalifikací. Jsme prvním Pearson Assured Centre v severních emirátech, které stanovilo mezinárodní měřítko pro poskytování vzdělávání a odborné přípravy. Poskytujeme světové standardy vzdělávání místně pověřené globální expozicí.

NAŠE VIZE

Cromwell UK se neustále usiluje udržet si svou pozici jednoho z předních poskytovatelů mezinárodního vzdělávání v regionu s cílem udržet a zlepšit kvalitu ve výuce, výzkumu, veřejných službách a hospodářském rozvoji tím, že poskytuje světové standardní vzdělávání místně pověřené celosvětovou působností.

MISE

Transformujte životy tak, abyste sloužili společnosti vzděláváním, vytvářením znalostí, mezinárodním umístěním a rozšiřováním znalostí, abyste pracovali ve velkém měřítku s dokonalostí. Zvyšte konkurenceschopnost mladších generací s hodnotami globálního trhu.

Místa

  • Ajman

    Behind Honda Showroom, Rumailah, , Ajman

Otázky